bugün

3 yaşındaki bir çocukla eş değerdir.

edit: fikir beyan ettim hakaret değil.amacım prim olsaydı sizin gibi göt yalardım ayrıca.
edit2: "yoşono boşono olmoş boro soygo gostoron" diyen yazarcıklara sesleniyorum.bu adam kendi gibi düşünmeyen insanları tehdit eden kalın kafalının teki,gözünüzü seveyim saygıdan bahsetmeyin bana.
az saygi..!
baya baya -140.
Adetlerden bahsediyoruz değil mi? Adetlerde büyüğe saygı yok mudur? Büyüklerin zekasıyla alay etmek mi vardır yoksa?

Söylemleri umrumda değil, değil, bunu belirteyim. Katılmadığım çok görüşü var. Ama büyüğe saygıyı unutmamak lazım.
Olum ne boş adamlarsınız siz ya geçin dalganızı çekip gidin. Biri entrylerden vurmaya çalışıyor biri bilimsel vurmaya çalıșıyor falan ilginçsiniz amk. Uludağ sözlük' deyiz lan kim sikler sizi amk.
yalnız adam fena gömdü. zekasının zekatı yeterli imiş. başlığı açan kimse başlığı falan yetmez hasabı komple silsin.

edit : niye eksiliyorsunuz lan ibne evladları
saygısızlığın tillahını yapanlar saygı öğretmeseydiler keşke..

bununla beraber, boş beleş bir sorgulamadır..

zaman kaybıdır..

yarın bir gün xyz'nin zeka seviyesi başlığında söz konusu arkadaşları aramak adına ahanda ss alıyorum hepsini..

hadi bağalım..

burayada daha fazla primden ziyade pril lazım pril..
allah kimseyi kendinden farklı düşünüyor diye başkalarını düşük zekalı ilan ederek ego okşatacak duruma getirmesin.

eleştirmeyi bile bilmeyen tiplerle şurada yazıyoruz ya ne diyeyim amk.
eli şeyinde hala bir şeyleri atlatamamış tiplerin zeka seviyesi sorgulaması cidden anlamsız.

yazılarını beğenmiyorsan basarsın eksiyi geçersin, eklersin donuza görmezsin ama prim yapmak için sikko sikko şeyler yapmazsın.
yazık.
demek ki neymiş "baba yaşındaysa ne kadar saçmalarsa saçmalasın laf etmeyecekmişiz". bak sen.
sözlükte yazılanlarla ki bu uludağ sözlük belirlenmesi pek mümkün olmayan seviye. şu ana kadar sözlük seviyesinin en dibinde tek bir canlıya rastlandı o da oytunkaran seviyesi. kafakoparanus u ilk raundda ziker. diyorum ilk yarı 0 ikinci yarı 1 oynuyorum.
dedeye sahip çıkmayalım, gebersin.
dogmalarla dolu bir beyinde zeka gelişmez. "evet " dediği için eleştirildiğini sanması aslında cevabı veriyor.

ayrıca hoşgörü sahibi biri değil. ateistler hakkında önyargılı ama kendisine saygı bekleyebiliyor. tipik kökten dinci işte. fazla bir şey beklememek lazım.

bik bik cevap vermesinden de konuşulmaktan hoşlandığını anlıyoruz.

freud' a bağladım. eyyorlarmam bu kadar.
En üst seviyelerdedir. Cinsel konular dışında iyi anlaşırız. Evet.
bence gayet normal, anlayışlı, iyi kalpli biri. öyle gereksiz yazılarına rastlamadım, açıp incelemedim de neler yazdı diye ama bana kalırsa tahmini üzerinden böyle bir başlık açmak ayıp...

dediği gibi, tahmin etmiş sadece. isteğini yazmamış, ki istediğini de yazsa bu onun tercihi bir şey deme hakkımız yoktur.
bir kısım edepsiz ergenlerin kanıt göstermeden kafalarına göre değerlendirmesini yaptığı zeka seviyesidir.

yahu tamam, sözlükçülükte sataşma olmadan olmaz ama hiç değilse güzel bir açık yakalayıp, oradan giydirmeye zahmet etmek gerekmez mi?

açıkçası şu kadarını bile beceremeyenler kafakoparanus'unkinden çok, kendilerinin zeka seviyesi konusunda fikir veriyorlar insana...
düz mantıkla yaptığı analiz diyenler olmuş. evet çıkınca oyları çöldölör üğüüüüüüü diye ağlayacaksınız embesiller.
tanimayan bilmez. zeki entelektuel ve espirilidir.
Eksilerdedir. Üstelik ağır yobazdır, yaşına rağmen saygısızdır. Bu dede olmamış. evet.
kafakoparanus'un fikirlerinin çoğuna katılmam ama bir insanın zekasını ettiği küfürlerle bağdaştırmak bana biraz haksızlık gibi geliyor. seversiniz, sevmezsiniz. sonuçta burada çoğu insan küfür ediyor ama ettiği küfürlerden dolayı tutup da kimse " aa geri zekalı, küfür ediyor " demiyor. ayrıca bu başlığın hala bu sözlükte varolması ayıptır. evet.
birer saplantı haline gelmiş yanlış fikirlerine satırlar dolusu niçiniyle, nedeniyle, nasılıyla uzun uzadıya eleştiri getirildiğinde " ben islamdan başka hiçbir görüşe saygı duymam." diye karşılık verecek kadar.
laikçi karabaşlardan çok daha fazladır.
Cok yuksek.
Severim iyi abidir. Karadeniz beyefendisi.
parasız papagan'ın adlı yazarımsının zeka seviyesinden yüksek seviyedir.
yeniden gündeme gelen seviyedir.