bugün

Donunce diyor ananizi laciverde boyayacagim diyor.
Gelecekmiş he hesap katmaya.

Gel bakalım.

(bkz: geldikleri gibi giderler)

görsel
ben ikna olmadım.
haydin bakalım.
Eşit: yalnız dedemin büyük tanıdıkları var gibi aaauuuufff.
Ne dedeymiş be, ulan adam iki satır yazmasını beceremiyor siz de kalkıp adam yerine koyuyorsunuz.

Not. O'nu seri gammazlayanlardan birisi de benim evet hodri meydan.!!!
Önemsiz şeydir.

Adam çaylak olmuş lan. Ne diye onun bir mesajı var deyip buraya görüntü atıyorsun. ? Bu neyin kafası. Bırakın şu ilgi Budalası tavırları. Eşek kadar adamlarsınız.

Birde şu var. Bunları dede kendi sayfasına yazsın. Sana mı kaldı gelip burda reklam yapmak. Ayıptır lan. Koca koca adamların yaptıklarına bak. Liseli çocuklar gibisiniz.
tengir budun u posta güvercini zanneden bir yazardan gelmiş bilmem kaçıncı mesajdır. inşallah gerçek değildir. wp de "kafakoparanus dede" diye ekli adam yaşı itibari ile ancak "gammazların annelerinin ellerinden öpüyorum" diyecek kadar ergen siniri var kendisinde. hangi manada yazdığı belli..

ulan yazmayayım diyorum ama ne bileyim ya ne acayip kafalarda yaşıyor insanlar anlamak mümkün değil. sözlükte binlerce gammaz var annelerine aklınca laf söylemek ne demek. girişte hz. yusuf u örnek gösterip devamında böyle bir şey yazmak. neyse artık herkes hak ettiği hayatı yaşıyor bir şekilde. kimileri güzel anılıyor/anılır kimileri çirkin. tekrar yazıyorum inşallah gerçek değildir mizansendir gerçekse hakikatten çok fena..
--spoiler--
gammazların annelerinin ellerinden öpüyorum
--spoiler--

Yaşının adamı olmamak tabirinin vücut bulmuş halini görmemize vesile olan mesajdir.
dedenin içinde bir de bir ergen yaşıyor.

onu bastıramayınca fena tökezliyor.

dede gel rakı var, bol buzlu da içince

beyine kan pompalıyor.
dede ben bisi yapmadım masumum ayır beni bu zındıklardan.
(bkz: açmayın dedeler)
iğrenç esprisini de yaparak önümüzdeki 5 yıllık iğrençlik kotamızı tek seferde doldurup uzaklaşalım.
Koca yürekli dedoşumdan bugün gelmeyen mesajdır.
tangur tungur da istirahate alındığına göre

dede bir süreliğine telsizi kapattı.
modlara özel mesajdır. evet
görsel
görsel
Boş mesajdır.

Tengir senin işin gücün dede olmuş. Yaşlı başlı adamlara bakın. Liseliler gibiler. Evet.
mesaj birkaç şahsa biraz girdili çıktılı ifadeler ve daha önce hiç duymadığım cinsel terimler içerdiği için ekran görüntüsünü atamıyorum ama onlar anladı. *
Üşenmedim baktım cevap vermiştir.
Ulan dede vallahi senin yaşadığın kafa çozel.

görsel
antik türk tarihinden bu güne yaşamış, dev çınar, ünlü filozof sokratın falan yanında bok yediği, çağımızın ve diğer bilmem kaç çağın en büyük düşünürlerinden kafa koparanus dedenin mesajıdır.
ulan sizde az uyanık değilsiniz adam sarıp sarıp sövdürüyorsunuz sonra çaylak olunca taşak geçiyorsunuz böyle. ayıp ayıp.
Cezası bitmeden dönmesi gerekirdi.
Hayal kırıklığına uğratan mesajdır.
dönünce hepinizi laciverte boyayacakmıs oyle diyo.
Teflonları hazırlasınlar gibi bir mesaj atmış bana, ne kastettiğini anlamadım açıkçası. *
ulan dede kızmayayım diyorum ama yaşına başına yakışıyor mu bu tavırlar hı?
ayrıca burasını ölümüne takip ediyor.
harbi göt ve kalitesiz olduğunu gösteren mesajdır.
Kendisinin anasını çok yemeğe davet etmişler galiba, böyle bir cümle kurabildiğine göre...

Bir de moderasyon ile anlaşmış hakkımda konuşturmayın kimseyi diye. O zaman sen de konuşmayacaksın sarıklı bunak.