bugün

Herkese atar gider yapıyordu. Kendisine adam ol. Adam gibi davran. Saçından başından utan demiştim.
Bana cevap verememişti.
Bakan tanıdığım var diyerek insanları korkutuyordu.

Varsa var. Ne olmuş?
Efendi olacaksın. Akp sözcüsü gibi sözlükte dolaşmanın bir manası yok. insanlara rahatsızlık veremezsin.

inanmayanlara hakaret edemezsin. işine bakacaksın.
istersem puta secde ederim. istersem materyalist, pozitivist olurum.
Sana mı hesap vericem.
Adamın asabını bozmayın!

Ben başkalarına benzemem bak

Edit: dede güzel adammış. Konuştuk biraz...
Biraz şov olsun diye yazmıştım zaten bunları.
Anlayışlı davrandığın için teşekkürler varank usta.
Şu çocuk bundan akıllıdır gibi geliyor bana.

(bkz: maşallah)

Enteresan.
maşallah ki maşallah.
Yeminle çok Zeki bakışları var çocuğun Maşallah ya.

Aman Dayı güzel çocuk nazar değmesin, bunu sil bence.
Özel mesaj aracılığıyla kendisi gibi düşünmeyene hakaret ediyor o da yetmiyor nick altı saldırısı yapıp orada sıçıp sıvıyor ardından da torunuyla birlikte çekilmiş fotoğrafını sözlükte yayınlıyor. Ulan sen yaptığın pislikleri bu şekilde mi örtmeye çalışıyorsun?

Güya biz sana torunun olduğu için, yaşın büyük olduğu için saygı duyacağız öyle mi? Kusura bakma ama kimsenin kimseye saygı duyma zorunluluğu yoktur. Zira saygı hak edene duyulur. Maalesef sen onu hak eden bir insan değilsin istediğin kadar uğraş dur.

Birisi çok güzel demiş; şu çocuk bundan akıllıdır gibi geliyor bana diye. O konuda hemfikiriz kendisiyle.

Sadece torununa acıyorum, senin gibi dedesi var diye. ileride çok zorluk çekecek senden ötürü. Şimdiden sabır diliyorum ona.

Dedecim değil eski nikimi söyleyip durmak, varsa yüzümü gösteren fotomu atsan umrumda değil.

Ciddiyim amacın ne bilmiyorum.
Bu adam siyasal islamın yüzüdür.

Enteresan.
Sözlüğe yön veren tecrübeli yazar.
Teke tekte aklını alırım.
sözlüğün dindar bir dedesidir. kafakoparanus dede nasılsınız?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.