bugün

Kuşkusuz derhal yardımcı olunması gereken arayıştır. Birisi içki içiyor diye hidayet versin diyor.

(#45906478)
Yüce rabbim sen böyle evde karısı çoluk çocuğu olup da kadın arayışı ile ortalığa düşenleri helak et.
Kafakoparanus nine duymasın.
Sonra bu insanlar bize müslümanlık taslıyor mk..
görsel
Dayıma bak sen hele.
görsel
Tövbeler olsundu. Yok yok bu bizim dede olamaz olmamalı!.
dede seçim kriteri olarak "kız ya da dul" diyerek ev arkadaşı bulma olasılığını maksimize etmiş, bunun bir tık ötesi "nefes alsın yeter" zaten deduş...

görsel
yanlız o yaşta kuş hala ötüyor, girecek delik arıyorsa helal olsun.
allah hepimize öyle susmak bilmez kuş nasip etsin.
şahsen benimki yıllardır o kadar hunharca kullanılmaktan dört gözle emekliliğini bekliyor.
kırkından sonra azanı teneşir paklıyor ise atmıştan sonra azana ne yapmak lazın sorusunu akla düşürmüştür.
Dede sen evli değil miydin yaa. Teyzem duymasın bence..

Bir takım arayışlardır..
görsel
kim su serefsiz hötöröf anlatsana dayi.
beni kastettiysen sen destur cek.
ben geliyorum yetisirim.
dayıcım yalnız dini nikah kıymak zina kavramını ortadan kaldırmaz hukuken resmi nikahla evli iken. yengenin tepesi atar da dava açarsa kalırsın don gömlek haberin olsun.
imam nikahı, muta nikahı diye allahı kandırmaya çalışıyorsunuz ya, zina yapsan daha dürüstçe.
--spoiler--

hatun varken zaten başka bir kadına bakmam mümkün değil. öyle her şeye atlamayın.

--spoiler--

yenge sözlüğü okumuş herhalde efsane geri vites geldi *
ama sorsan marjinal olan biziz.
bön zönö yöpöcöm dömödöm.

zaten kimse benim gotüm kara yogurdum eksi demez.

kim su hötöröf söyle lan.
bir öyle söylüyor bir böyle kafa gidip geliyor herhalde, ilaçlarını da almadıysa ah be amca kurt kocayınca...
dede belli ki sözlükten yardım istiyor. haydi ev arkadaşının bulunmasına aracılık edip dedenin duasını alalım.
Şimdi özel iletişim bilgilerinizi verin birbirinize iş tamam olsun.
dedeye en yakın stadyum neresi? avni aker mi? yormayın dedeyi stadın önünde buluşun çözün meselenizi yüz yüze.
Adamın suratında bir karış sakal var Hacı hoca takılıyor ağzında küfür gırla.Sözlük yönetimi bunları görmüyor mu?Yaşından utan adam.
dede'ye neden kimse yardım etmiyor. sözlükdaşlık öldü mü.
güncel Önemli Başlıklar