bugün

girerken oldukça endişe verici olmakla birlikte sınav esnasında önce hüzüne sonra baş dönmesine sebep olan ara ara da şuur kaybı yapan, çıkışına doğru salak salak sırıttığınız ve 'ben az önce nerdeydim, ne yapıyodum??? ' falan dediğiniz sınavlar. bunlardan birinin dersi için: (bkz: akışkanlar mekaniği)
(bkz: haşhaş teknikleri ve marijuana yetiştiriciliği)
(bkz: boğaziçi university english proficiency test)
kesinlikle armoni sınavı.. yaklaşık bir saat sürer ve sınav bitiminde saçma sapan bir gülümseme yerleşir yüze.. baş döner, adımlar karışır.. bütün gün ne yaptığını bilmez bir halde dolaşır bünye..
insanı alt üst eden, kafa beyin bırakmayan stersten strese sokan sınavlardır. birana da terler boşalır sırtınızdan, mideniz bulanıp başınız dönmeye başlar.
(bkz: sanat eleştirisi) **
Kesinlikle felsefe sınavı...!
a.g. sınavı gibi. sınava çalışırken 2-3 hafta boyunca beyinsiz olarak ortalıkta aylak aylak gezersiniz.millet zaten kafayı coktan sıyırmıştır. inanın konusmanız hatta yürüyüşünüz bile değişir. sınavdan once cıkması muhtemel soruların tartışılma safhası zaten ayrı bir malzeme konusudur. cem yılmaz ata demirer o muhabbetlere şahit olsa inanın 3-5 senelik malzeme bulurlar. yok yok bulmaya gerek yok, maalzeme zaten ortadadır. sınavda sıraya oturunca gözleriniz filan kararır. sınav kagıdına bir dakika bakamazsınız. baktıktan sonra 5 dakika gecici beyin felci ve beyincik şoku yaşarsınız. nefes almak bile imkansızdır. o sure icinde zaten dunya ile baglantınız kalmamıstır. ta ki herkes o şoku atlatıp "hasktr sıçtık" homurdanmaları ayna anda yükselince onlara katılıp opera bitince kalemi elinize alırsınız.tam 2,5 saat boyunca düşünmeden yazarsınız, bir düşüneyim neydi dediginiz anda kopacagınızı bilirsiniz ve sınav bitince başparmagınızı hissetmezsiniz. dısarı cıkarsınız. muhabbet bellidir klişe olmuştır.

-sınav nasıl geçti abi?
+fena geçti acıyo şerefsizim 1 hafta oturamam ben artık
*ben de
*ben de
*ben de
*ben deeee
(bkz: uluslararası iktisat)
(bkz: anyasa hukuku)
(bkz: medeni usul hukuku)
(bkz: icra-iflas hukuku)

sınav süresi iki ile üç saat arası değişir...sınavdan çıktığınızdan akşam olmuştur ve takriben 10-12 sayfa arası yazı yazmışsınızdır.eee haliyle kafa güzel olur.*
(bkz: mukavemet)*
felsefe, tarih, coğrafya, biyoloji...*
(bkz: OSS)
(bkz: makro iktisat)
aslında ders o kadar da zor değil ama; derse giren hoca grafik manyağı oluşundan, şekillerin içinde kayboluyosun.
(bkz: felsefe)
(bkz: kpss)
bir de tüm sene hazırlandıysanız işte o zaman tüm sene sarhoş gibi dolaşmaya sebeptir. tek geçerim...
yapı bilgisi, bina bilgisi gibi absürt sınavlar. zorluğu pek olmasada sınavın süresinin 5 saate kadar çıkabilmesi insan bünyesinde kalıcı hasarlara yol açar. *
ısı transferi ve akışkanlar mekaniğidir.
yazılım sınavlarıdır. votka redbull etkisi yapmaktadır.
(bkz: teknik resim)
(bkz: bilişim teknolojilerinin temelleri)**
bilgisayar programlama dersinin uygulamalı sınavları. en ufak bir hatada bip bip öten bilgisayarlar yüzünden sinirleri bozan ve monitörden yayılan radyasyonla insanı leyla yapan kabus sınavlar.
hazırlık döneminde ki listening sınavları, uyuşursunuz.
insanın yapısına aykırı lan bir kere sınav. o sebepledir ki girdiğim bütün sınavlarda, sanki herbiri birbirinden kıymetliymişçesine bu duyguyu yaşamaktayım.
güncel Önemli Başlıklar