bugün

Politik doğrucu moderatörlere sahip sözlüktür. Bir tanımımda "peşkeş" yazdığım için "kışkırtıcı" olduğu bahanesiyle tanımımı sildiler. Peşkeş yerine hediye yazınca da tanımımı geri yüklediler. Halbuki peşkeş ile hediye eş anlamlı sözcüklerdir.
Bu gidişle gideceğim ve faydalı entry girerek felsefe, sanat, spor alanında bütün birikimlerimi paylaşacağım sözlüktür.

Ulu öyle bir ortam ki, insan güzel şeyler yazacak olsa paylaşmaya kıyamıyor.
berbat bir sözlük. her girdiğiniz entry için bir şekilde müdahale bahanesi bulan, bot olmayan bir mesaj geliyor. yanıt verdiğiniz de o da yanıta göre cevap veriyor. girdiğiniz entry'i sildiriyor falan. otokrat bir yönetim anlayışı var.
Arkadaş önerisi ile bi girip baktığım sözlük. Bence dizayn konusu buraya benziyor. Başlıklar da aşağı yukarı aynı.
an itibarıyla 187 kişi online olan sözlük.
uludağ da 163 kişi.
hayret!
işin ilginç yanı 1 entry ile yazar oldum geçen hafta iyi mi?
toplam entry 1 hala...
yakında silik yeriz galiba.
köpeklerini buraya yollamış anlaşılan sahipleri. kafam girsin.
dünya sözlük kapanınca hafiften bir kayma var.
Son 1 aydır anlık online sayısında uludağa fark atan sözlüktür.

Edit: ben tarafsız birisi olarak tespitlerimi yazdım. Acı gerçekleri duyduğunuz için sinirlenmeyin hemen. Uludağı da seviyorum.
Farklı sözlük. Katiyyen küfür okumak istemeyenler için alternatif. Sonuçta böyle bi kitle var. Ve küfür yazıldıkça artan bişey. Sonra da bilgi değil çöp olur. ¤
halk arasında sikko denen sözlüklerden biridir.

görsel
Ekşi sözlük sayesinde tanış olduğum ve az önce yarım saat geçirdiğim küfürsüz kaliteli sözlük.

Güzel sözlük gerçekten, zaten mükemmel olmak zorunda değil ki. Bir tane de küfürsüz sözlüğümüz olsun di mi?
Efendilik arayan beyaz showa gitsin. Sikiş var burda sikiiş.
uludağ’a göre bir tık daha elit olan sözlük. zall sağolsun burayı mahvettiğinden, uzun zaman önce ekşi’ye gitmiştim. oradan da kafa sözlüğe geçtim. sonra burayı da hatırlayıp dönüp bakmak istedim. sanırım hepsini tekrardan bırakıp gideceğim sonunda.

tanım: uludağ kadar hite sahip olmayan, sakin ama daha efendi bir sözlük.
görsel
ulan ne salak ne gerizekalı bir başlık yahu.
bu insanlar neden sözlük açarlar anlamış değilim.
Türkiye'de belli başlı sözlük siteleri vardır, bunlar harici hiçbir yer tutmaz.
kafam girsin.
ilaç gibi geldi. Umarım bozulmaz.
küfürsüz argosuz bir şekilde de şahsi fikirler dile getirilebilir.
Bu neyin kafası. .
Bu kadar reklamının yapılmasını hoş karşılaşmadığım sözlük.

Ayrıca Uludan gelecek adamdan ne hayır bekliyorlarsa artık.

Bu sözlüğün adını bir daha ananın silik yapılması gerekir.

Reklamin da bir adabı olur â.q. hergun de reklam olmaz.
2020 ve yeni sözlük?

Büyük cesaret. Kardeşlerime başarılar diliyorum.

30 kişi bulduysanız aranizdayim. Cidden. Ekşi'deyken günde 180 bin tıklama geliyordu şirkete. Entry kavramı ve düzeneğiydi. Yaratabileceklerse helâl!

Helalleşme ve dahi vedalaşma hacmini geçmeyecektir. Ama gene de:

Umarım geçer!!!

Zira gelmiş geçmiş en büyük sözlükçüyümdür ben: "onkaimeon"

Kalben sizi seviyorum. Büyük cesaret.
boş beleş insanlar zaten gelmesin dediğim sözlüktür.
3 gün kadar önce, bir kafa yazarı başlığa girip "lütfen başlığı uplamayın, sorusu olan bana yazsın, buradaki yazarlar gelip bok etsin istemiyoruz orayı" diye entry bıraktı bu başlığa.
hoop yönetim uçurdu.

burada başlığı yukarı çıkartan da sizsiniz, durup durup saldırıyorsunuz.
yani uzun lafın kısası, gölge etmeyin başka ihsan eylemez.

kimse sizi orada istemiyor.

google hiti ile ayakta duran, kimsesi kalmamış bir sözlükte de kimse reklam yapmaz.

burada yapılan reklamın da kafaya kardan çok zararı dokunur.
gelip yönetim hadi reklam çıkayım da ulu yazarları gelsin diye beklemiyor.
gelen ulu yazarlarının sözlükte neler yaptığı da ortada zaten.
Çok ciddi bir yere benziyor. Beni açmaz. Sözlük dediğin biraz esnek olmalı.
1 ay sonra kapanacak boktan bir cogito dünya sözlük uzantısı. Sözlüğünüz bu kadar iyi ise siktirin gidin buradan her akşam başlığı uplamayın.
şuan sözlük net ekşi ve uludağ saldırısı altında. kaliteli başlıklar kaliteli ortamın olduğu yere insanlar ister istemez gider. adamlar işini iyi yapıyor troll barındırmıyor sol frame son derece kaliteli. ekşi ve uludan geldikleri çok belli troller de ellerine fırsat geçmeden ayıklanıyor. bir günlük deneyimim sonrası uçuruldum diyen gavat acaba beyinsiz bir troll olduğun için uçurulmuş olma. sen şuna desene cebime koydum 20 liramı sözlüğü boklamaya gittim aynı gün uçurdular şimdi uludağ sözlükte anti-reklam çalışması yapıyorum. sen akpli dediğin moderatörlerden herhangi birinin akpyi öven yazısının resmini koy, ben kafa sözlükte şimdi üyelik açıp bütün moderatörlerin anasına avradına sövüp ss'sini paylaşacağım.
güncel Önemli Başlıklar