1. 91.
    Bir sözlük. Benim anlamadığım olay şu: madem kafa sözlüğü övüyorsunuz oraya gidinsene amk ne işiniz var ulu’da? Hayır adam hem orayı övüyor, bir de geliyor burayı gömüyor. Kafalar pırıl pırıl maşallah.

Ayrıca çok da numarası yok anasını satıyım bir şeyi de abartmayın ya. Forever Uludağ sözlük amk. Hiçbir sözlüğe değişmem vallahi. Ha çok andaval var ama olsun, en azından samimiyet yönünden bütün sözlüklere on basar.
    24 -2 ... queenn of darkness
  2. 92.
    Kurucusu olan Benjamin bilmem neyin fake kız hesaplarıyla fake entry girdiği sözlük, Hem kendini övüyor, hem de hesabı karıştırmış.
    o da biliyor işi kızı gören erkek gelecek tabi. Gerizekalı.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2116507/+
    6 ... gozlerinmeyhanesiisback
  3. 93.
    hit olarak uludağ sözlüğü ikiye katlamış gibi görünen sözlük.

gündemdeki entrylere en az 50 tane girdi yapılmış.

2 aylık yeni açılan bir sözlüğe göre oldukça başarılı.

gündemdeki konularda aşşağı yukarı uludağ sözlüğe benziyor.

ayrıca insanlar niye kafa sözlük başlığı altında uludağ'da tanım yapamasın size ne abi.
    2 -1 ... modeste
  4. 94.
    yaklaşık 20 dakikadır bu platformda takılıyorum, ilk izlenimi kesinlikle inanılmaz! öncelikle moderatörler fazlasıyla aktif, ve çok ilgililer. kullanıcı memnuniyetine önem veriyorlar. attığınız mesaja hemen dönüyorlar.

inanılmaz samimi bir ortamı var. ayrıca başlıklardaki entryleri okuduğumda, içimden ister istemez benim de gerçek bir tanım yapmam gerektiğini söylüyor. çünkü gerçekten sağlam kaleme sahip yazarlar bulunuyor sözlükte.

açılışından kısa bir süre geçse de, aktifliği uludağ sözlük'ün 2 katı olduğunu düşünüyorum. ayrıca, absürd bir tane bile başlığa rastlamadım.

gerçek yazarların kullandığı bir platform. yok, ben kesinlikle tav oldum. 2 güne kadar nivna diye bir yuzır kalmaz buralarda size söyleyeyim. oha lan şaka! o kadar da değil. 4 yılın emeği var bu hesapta.

ama kesinlikle ilgimi çekmeye başaran bir platform oldu. gerçekten tanım yapmak isteyen yuzırlar, gelip kaydolabilirler. kesinlikle buradan çok daha kaliteli olduğunu anlayacaksınız.

haa bu arada, bu güzide platformdan haberdar olmamı sağlayan (bkz: bunlar ateist bunlar zerdust) yuzırdan yüzlerce kez teşekkür ederim.
    3 -1 ... nivna
  5. 95.
    Dogukan xd iki yüzlüsü. Tatava yapma lan! Delikanlı ol az. Bunlar ne o zaman? Her ne ise fikriniz objektif olun. Götünüz başınız ayrı oynamasın.

https://m.uludagsozluk.com/e/44316200/

https://kafasozluk.com/entry/141212
    3 -1 ... mirror
  6. 96.
    Ergenlerin yazarcılık oynadığı sözlük pardon forum. Bir de karma puanla rozet alma, takip edenleri görme, renkli nick alma gibi kişisel not yazma gibi ergen ergen şeyler çıkarmışlar doğal hakları bile marketing mantığıyla puanla satıyorlar, bu çok güldürüyor. sözlüksün sen forum değilsin. instagram sayfası zaten birebir ekşi sözlük çakması. Özgün değiller her yerden bir şey yürütmüşler, içine girip bakınca kalitesizliği anlıyorsunuz. Hızlı başladılar çünkü yazarlara haftalık 25 tl değerinde kitap çeki veriyorlar, bir zaman sonra yazarlar buna bakmayacak bile, hep arz talep olacak yazarlara daha yüksek şeyler vaat etmeliler ki tutmaya devam etsin. Ben uludağ sözlük'e geldiğimde bana bir şey vaat etmedi çünkü olması gereken bu. Bir de çok yazar uçuruyorlar, troll anlayışları sıfır. Tek taraflı düşünce istiyorlar, sansürcü anlayışları var ve eleştiriye açık değiller. Kemik kitlesi olur ama aynı kalıp düşünceler olur, kahvehane muhabbetini asla aşamazlar. Buradan ve ekşiden giden yazarlar orada kral oldum zannediyor, buna ayrı gülüyorum.
    2 -2 ... alfa yazar
  7. 97.
    Irkçılığın olmadığı güzel bir sözlük.

Burada da bir halt yapılmasın ırkçılara zaten.
    1 -5 ... willtreaty
  8. 98.
    görüp görebileceğiniz en leş yazarların bir araya geldiği forum sözlüğü.
    3 -2 ... alfa yazar
  9. 99.
    çevrim içi yazar sayısı 350 olan sözlük. ben burada 300 bile görmedim.
    2 -1 ... king shark
  10. 100.
    gözlemlediğim kadarıyla uludağ sözlük yazarlarının %90'ının barınamadığı sözlük.
    vasat trollükler pek yemiyor orada.
    -4 ... lbagis