bugün

oflular tehlikedir adamı 35 parcaya böler karadenizin serin sularına birakirlar.
Dede sözlüğü alır konuyu kapatır.
Ezer gecerius adlı dedeye kıl olmaya başladım. Niyeyse.

Tengir bunu alır suya götürür susuz geri dönerler. Swh.
biri amca diğeri dede olan yazarın versusudur. evet.
tengir budun alır hatta alayını alır kafakoparanus değil kralı gelse boy ölçüsemez.
görsel
Silivri hâlâ soğuk olduğundan bu konuda yorumda bulunmak istemiyorum.
Dedenin bağlantıları çok derin. kuzenleri bakan. Ayrıca evde illuminati sembollü duvar saati var.
ikisi de ılıktır. evet.
ikiside madamdır, evet.
ortam gerildi.

görsel
kafa koparanus kafa koparır hacı.
BU kafa koparanus benim için de orada burada ayyaş yazmıştı. bugün de özel mesajda 'Tayyip buraya gelirse sen altına sıçarsın' gibisinden laflar demişti.

illa ayara gelmesi için götümüzden 'şüphesiz alkolik'e karşı gelmek en kötü günahlardandır' falan diye hadis mi uydursak acaba? Keza kendisi hadislere kuran muamelesi yapar.

Versusa gelince; rehberinde telefonu olan adama it diyen biriyle, sabah akşam adamı rencide edip telefonunu veren birinin kıyası. Yarın barışırlar arada siz kalırsınız.
görsel
ikisini toplasan bir simo hayha etmeyen versus. evet..
atechso ikisini beraber içine alır diyorum. üçüncü nerde diye sorar hatta.
dede alır hatta sikertir
protest kim köpek pardon tengir dicektim.
Bu versusun kazananı şüphesiz ben olurum.
Gidip diğer taraf için çalışacaklarına sözlükte koşturuyor emmiler.
Bir miktar kırgınım.
ikisini de dene, tarafını seç.

kafa koparanus

görsel

tengir budun

görsel
Bir başka sikko versus vol. 33848397
Tengir' in pança pinçik edip alacağı versustur.
Diğerinden bi cacık olmaz.
Ya dua eder,
Ya küfreder.

Not: dua, beddua ve küfretmek özel yetenek gerektirmez. Örnek: papağan
https://www.youtube.com/watch?v=K3iXrDrH5bo
Tengir budun alır. En azından sürekli forum chat tarzı entry girip durmuyor.
Al birini vur ötekine. Kafa koparanus dede, islam dinini yanlış lanse ettiren bir adam. Kusura bakmasın ama, dindar adamın Sözlükte işi olmaz.

Tengir buduna gelince, bu da garip bir adam. Herşeyi kendisinin bildiğini zannediyor. Birde önceki nicki protest sanayici hesabını silip, başka bir nickle gelmek nedir ? O nickte çok tepki alınca, bu nicki aldı. Yani korkup çekindi. Bu Yazara beni örnek almasını tavsiye ederim. Ben 7.nesil aydinoglu olarak hesap aldım ve hep öyle kaldım.

Birde kendi nickinin geçtiği başlığı uplamak falan nedir lan ? Ayıp be ayıp. Koca koca adamlar bunlar. Çocuk gibi davranıyor ikisi de.

Ben 2 sini de sevmem. Evet.
Dede donus yapmistir, tengir hala caylak.
Dede her turlu alir.
Tengir otede oynasin.
güncel Önemli Başlıklar