1. 68.
    Artık aralarında barış imzalamış iki yazar.
    Bu versus'un kazanını dostluk.
    3 ... venusten gelen
    #38030557 :)
  2. 69.
    (bkz: dinci vs faşist)
    (bkz: al birini vur ötekine)
    2 -2 ... parasiz papagan
    #38030559 :)
  3. 70.
    Al birini vur ötekine. Kafa koparanus dede, islam dinini yanlış lanse ettiren bir adam. Kusura bakmasın ama, dindar adamın Sözlükte işi olmaz.

Tengir buduna gelince, bu da garip bir adam. Herşeyi kendisinin bildiğini zannediyor. Birde önceki nicki protest sanayici hesabını silip, başka bir nickle gelmek nedir ? O nickte çok tepki alınca, bu nicki aldı. Yani korkup çekindi. Bu Yazara beni örnek almasını tavsiye ederim. Ben 7.nesil aydinoglu olarak hesap aldım ve hep öyle kaldım.

Birde kendi nickinin geçtiği başlığı uplamak falan nedir lan ? Ayıp be ayıp. Koca koca adamlar bunlar. Çocuk gibi davranıyor ikisi de.

Ben 2 sini de sevmem. Evet.
    8 -3 ... aydinoglu 44
    #38030586 :)
  4. 71.
    allah muhabbetlerini arttırsın.

yalnız şöyle bir şey var:
    --spoiler--
    diğer bütün mevzularda bizim haklı olduğumuzu yaşayıp öğrenecek nasılsa. gerisi mühim değil.

--spoiler--

diğer bütün mevzular neyse artık. 55 yaşında adam neyi yaşanıp öğrenecek acaba.

her an kendi benimsemediği hayat tarzını yaşayan insanlara ve değerlerine küfredecek bir potansiyele sahip adamla dediğim gibi muhabbetleri bol olsun o zaman.
    9 -2 ... kilise sarapcisi
    #38030619 :)
  5. 72.
    şimdi kafa koparanus gelecek 'beni tengir gibi namaz kılmaz oruç tutmaz biriyle nasıl karşılaştırırsınız yazıklar olsun.' diyecek. tengir gelip 'abi sen benim kaç sigortalı işçi çalıştırdığımı, ödediğim vergileri ve o vergilerle kendi şehrimde ilk yüze girdiğime bilmez misin?' diyecek.

velhasılı kelam biri iman gücüyle diğeri de para gücüyle bi yerlere gelmeye çalışan üyeler.

bi versus, zall reyiz ikisini de pataklar asfghjkl.
    6 -1 ... caydemleyenkiz
    #38030717 :)
  6. 73.
    Tengir budun alır. En azından sürekli forum chat tarzı entry girip durmuyor.
    3 -1 ... abberline 2
    #38030793 :)
  7. 74.
    bunlar kimdir ki? mod mu?
    ... a little mermaid
    #38030796 :)
  8. 75.
    Tengir budun'un prim pardon burun farkıyla alacağı versustur.
    1 -3 ... ebu zer
    #38030797 :)
  9. 76.
    https://www.youtube.com/watch?v=K3iXrDrH5bo+
    1 ... timur cengiz hulagu
    #38030852 :)
  10. 77.
    Tengir' in pança pinçik edip alacağı versustur.
    Diğerinden bi cacık olmaz.
    Ya dua eder,
    Ya küfreder.

Not: dua, beddua ve küfretmek özel yetenek gerektirmez. Örnek: papağan
    3 -2 ... eratosthenes
    #38031157 :)