bugün

insanlara savaşmayın, uzlaşın, birbirinizi affedin diyeceğine,

Yada, benim yarattığım kulun canını sadece ben alırım, sizide gerekirse ben korurum diyeceğine,

Ne diyor kuranın Allah'ı? Boyunlarını vurun!
.

Peki sadece burada mı bu kadar vahşice, yaradana, herşeye gücü yeten bir kuvvete yakışmayacak vahşilikler öğretiyor insana kuranın Allah'ı!?

Tabiki hayır!

bakara:191
müşrikleri nerede bulursanız öldürün.

bakara:194
size tecavüz edene onun tecavüzünün misli ile mukabele edin.

nisa: 89
allah yolunda hicret edinceye kadar onlardan dost edinmeyin. eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayıp tutun. ve nerede bulursanız öldürün. onlardan dost ve yardımcı da edinmeyin.

nisa:91
sizi bırakıp bir tarafa çekilmezler, barışı size bırakmazlar ve ellerini sizden çekmezlerse onları nerede bulursanız yakalayın ve öldürün. onlar üzerine sizin için apaçık tasallut hakkı verdik.

maide:33
allah ve resulü ile harbeden ve yeryüzünde fesatçılığa koşanların cezası ancak öldürülmeleri veya asılmaları yahut da elleri ve ayakları çaprazvari kesilmeleri ve yeryüzüne sürgün olmalarıdır.

maide:51
ey müminler, yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. onlar birbirlerinin dostlarıdır. sizden, onlarla dost olanlar onlardandır.

enfal:12
kafirlerin kalplerine korku salacağım, onların boğazlarına ve parmaklarına vurun.

tevbe:5
haram aylar bitince, müşrikleri nerede bulursanız öldürün. esir alın ve hapsedin.

ahzap:60-61
münafıklar ve kalplerinde maraz olanlarla şehirde fena haber yayanlar, şayet buna son vermezlerse seni onların üzerine musallat ederiz. o zaman onlar sana pek az bir zaman komşuluk ederler. hepsi de allahın rahmetinden kovulmuş olarak nerede olurlarsa olsunlar yakalanıp öldürülürler.

muhammed:4
bunun için kafirlerle harpte karşılaştığınızda boyunlarını vurun....

O yüzden güzel kardeşim, islamla hoşgörüyü, sevgiyi, bağışlamayı Vs aynı cümlede kullanmayın .

Bakın bugün işide, bakın bugün araplara, ne görüyorsanız, islam birebir o.
Yok yok, öyle demek istemedi.

islam barış dinidir.

Bakın islam coğrafyasına...