bugün

hemen hemen herkesin belli bir dönemde karşılaştığı durum.

ama hayır! yapmayın. sakın aramayın. zaten ayrıldıktan sonra eski sevgilinin telefonunu silmiş olmanız gerekiyor. lakin bunu yapmadıysanız ve yanınızda size engel olacak arkadaşlarınız yoksa, yani yanlız içiyorsanız, sakın benim yaptığım hataya düşmeyin. çünkü karşın taraftan alacağınız cevap hiç hoş olmayacaktır. hele birde içme sebebiniz ayrılık ise sakın ha telefona uzanmayın bile! biraz daha için, kafanızı başka şeylere yöneltmeye çalışın. oturun ağlayın, sızlayın, kör kütük sarhoş olun, sağa sola kusun, ama telefonu elinize almayın. aksi takdirde şöyle bir diyaloğa maruz kalmanız muhtemeldir;

-alo!
+efendim! kimsiniz?
-şey nazlıgül, ben haydi bismillah!
+ooff! yeter ya yeter. anlamıyomusun? bitti diyorum işte ben armutcanla birlikteyim!
-ya tamam anlıyorum da bari neden olduğunu söyle? neden ayrıldın?
+armutcana aşık oldum çünkü! rahatladın mı şimdi?
-ha aldattım diyosun yani açık açık!
+her ilişki biter haydi bismillah!
-e tabi bu da aldattım demenin kibar yolu!
+uğraşamıycam senle ya ne halin varsa gör!
benzer durumlar için;

(bkz: sarhoş olup eski sevgiliye mail atmak)
Kazık yemiş insanın inatla yediği kazağı daha derine batırabilmek için eyleme geçtiği içsel bir dürtüdür.
böyle bir olay akibinde şu soruyu doğurur ;
acaba sarhoş olunduğu için mi eski sevgili aranır , yoksa eski sevgiliyi aramak için mi sarhoş olunur ?
tehlikeli sonuçlar doğurabilicek bir istektir. aramayı isteyen kişi erkekse, "keşke seni daha çok becerseydim." gibi edepsizce sözler söyleyebilir eski sevgilisine.
sarhoşluk haliyle beynin zayıf düşmesi ve artık iradenin istem dışı oluşuyla başlar herşey. ayık halde yapılmayacak herşey sarhoşken daha kolay yapılır. bunlardan biride eski sevgiliyi arama isteğidir. çaresiz olduğunuzu eski sevgilinize belli etmektir bu kısacası. aciz düştüğünüzün, onsuz yapamadığınızın bir göstergesidir. özellikle aldatılarak veya kötü bir şekilde terkedilip bırakılan bireyler daha çok yapar bunu. çünkü güçsüzsünüzdür. onu unutamamışsınızdır. bırakın çevrenizdekileri kendinize bile bunu itiraf edememişsinizdir. aslında hep aklınızda o vardır. ama bunu söyleyemezsiniz. ta ki sarhoş oluncaya dek içene kadar. duygularınızı kontrol edememe haline bürünene kadar. sonuçları çok kötüdür bunun. en iyisi eski sevgilileri tamamen hayatınızdan çıkarabilmektir. ne bir telefon numarası, ne onu hatılatacak bir eşya kalmamalı. kolay değildir fakat. unutmak kolay değildir seviyorsanız onu hala. aşk acısı böyle birşey işte...
+alooo .
-kimsiniz ?
+benim serdar .
-off niye aradın ?
+konuşucağııız kızım benden kurtulamazsın sen anladııın mı ?
-of ne kadar içtiysen kokusu buraya kadar geliyo ya .
+ben sarhoş diilim .
+alo alo ya bak kapattı .*
Sonu iki taraf adına ya hüsranla ya da kanlı olarak bitecektir.Genelde ilki olur.
-Aloooo.
+Naber?
-Sen kimsin bee.
+Tanımadınmı Muhittin.
-Yaa git burdan istemiyorum seni bitti bitti anlamadınmıaaa.
+Ben bitti demeden bitmez ulaan.

dıt dıt dıt dıt...
bütün erkeklerin yani çoğu erkeğin yaşadığı veya meyillendiği bir durumdur. herkes dertlidir bunun üzerine efes bira alınmaya karar verilir derde başka çare göremezler çünkü. içilmeye başlandıkça açılır herkes anlatmaya başlar sonunda birisi çıkıpta arayacağım der. arkadaşlarının üzerinde etkisine bağlıdır durdurup durdurmama durumu, etkisi yoksa arar karşı taraftaki insanı, büyük ihtimal istatistiksel açıklama olarakta %99 ihtimalle karşı taraf konuşmayı reddeder. aranılmazsa yatıştırmaya çalışılabilir ama her halükarda telefonun yere atılıp kırılma olasılığı yüksektir.
güncel Önemli Başlıklar