bugün

kafa dengi birine aşık olmak zordur. çünkü bu iki insan da aynı kutuplarda yer alır dolayısıyla zamanla el ense kanka durumuna geçersiniz.
Güzellik/yakışıklılığı bile, ikinci plana atan zorluktur.
burçlar. çok önemlidir.
"Olmazsa en yakın arkadaşınızla evleniniz."dir.

Edit: şu entryi eksilemenin tek sebebi kişinin ne sevgilisi ne de en yakın arkadaşı olması sanırım. Ezik.
diğer tarafın ilgi alanları hakkında biraz fikir sahibi olmanın bu durumu daha kolaylaştırdığını düşünüyorum. ortak sohbet edilebilecek konular bulma noktasında adım atmak ve dinlemeye istekli olmak insanlarla anlaşmayı kolaylaştırıyor.
Kış mevsiminde karpuz bulmaktan daha zordur.
nasılsa sonunda bitecek; kafa dengi olsa da.
boşuna uğraşmayın.
Benim için imkansız gibi birşey sanırım. Ne birisi bana uyum sağlar ne de ben birisiyle kafa dengi olabilirim ikisi de çok zor ihtimaller.
ankaragücü taraftarı olan, ganyan kuponu yapıp, birlikte kırmızı tuborg-mavi lark içecek, istanbulun en iyi iftar çadırlarını bilen, hakan taşıyan sever bir insan bulma zorluğudur.
Gerçekten iyice imkansız hale gelmeye başladı. Oturaklı ağır başlı hanım hanımcık geçmişi temiz dürüst namuslu kız bulmak su zamanda imkansıza yakın bir olay. Herşeyi akışına bıraktım ama umudum yok hiç.
bulursanız sevgili olmayın evlenin zaten direkt.