bugün

pop kültürü sevmeyen kişilerin başına gelen durum. maalesef zordur, kendimden biliyorum. çoğunluğun ilgilendikleriyle ilgilenmeyince, bilgisi artınca yanlız kalır insan.
(bkz: sevgili bulmanın zorluğu)
allah olmayanlara da versin.
(bkz: aşık yazarlar)
kafa dengi olmayanını bile bulmayan insanlar için kafa dengini bulmak bir ütopya gibidir.
senin nasıl sevgilin yoook diye şaşıranlara verilen ni cevaptır.
ayrıca yetenek aramıyoruz basit biri olsa yeter.
Türkiye'nin nükleer bomba üretmesinden daha zordur efendim.
Bundan muzdarip olan babalar artık kızlarına pes, futbol, kahve kültürü, okey ve batak oyunları öğretmektedir.
(bkz: bu iş çok zor yonca)
bir milyon doları olan bir zengin için mümkün olmayan önerme haha iri memeli tam kafa dengi kadınları bir milyon dolarımla döve döve yatak odama getiriyorum oooh yeah ooo beybi haha.
bi de şöyle bişey var

(bkz: buldugunda onu kaybetmenin kolaylıgı)
kafanın ender bulunmasıdır nedeni.
ararsan bulamazsın zaten denilesi durum.
keşke hayattaki en zor şey bu olsa!

neler neler var zor olan dostum, neler neler...

ansızın, apansız çıkar karşına.
seversin, deli gibi ama!

bir bakarsın ki öyle ortak yön mön faso fiso.
aynı hayatı paylaşır olmuşsun. sen zorluk olarak bakma buna sakın, aman diyeyim.

gelir, gelecek.
sağlam dur, gerisi kolay.
kafasına denk bulamadığın sevgilidir. kafası büyük gelmiştir, korkmuştur.
Gercekten anlatilmaz, yasanir bir zorluktur. Cok cok cok cok cok zor.
Etrafımda o kadar çok sevgili var, aralarınan sadece bir çifti gerçekten kafa dengi.
kolay olsaydı sokak ortasında kavga eden sevgili göremezdik. bu eğlenceli ve entrikalı görüntüleri kaçırmış olurduk.
(bkz: kafa dengin olmayana aşık olamamak). yakışıklı olsa da, kendini onu sevmeye zorlasan da onu sevgilin olarak benimseyememene yol açar. çok acı bir durumdur.
sevgiliyi bulunan bir şey olarak görenlerce yadırganmaması gereken zorluk.

sevgili olum bu sokak ta mı buluyorsun mk. pese arkadaş mı arıyorsun kafa dengi olcak.
bazen henüz yaşının büyük olmaması yüzündendir. bulsan ne olacak?
Her gün git gide artan zorluktur . Neredesin lan kızım ?
kızların yüzeysel olmasından meydana gelen sorun. gay olası geliyor insanın bazen.
kafa dengi sevgili bulabilmek için öncelikle çevrenizde iyi anlaştığınız kız/erkek arkadaşlarınıza bakmanızı öneririm. çünkü en iyi ilişkiler hep arkadaşlıkla başlar.
Ot gibi yaşarsanız elbet başka bir otu bulursunuz. Sorun çözülür.
Zordur ama bulunca da tadından yenmez.
kafa dengi olan kız daima kendi kişiliği ile alakasız bir barzo ile birlikte olan kızdır. bulmanın zorluğundan yakınırken daha çok kafayı yedirendir.