bugün

bilgehan şimşek isminde bir tosuncuktur. resimlerine baktığında tam bir apaçi olduğuda net belli oluyor.
(bkz: kütük)
hiperaktif kahraman olmaya oynayan şuursuzdur kendisi...neticede ağzı burnu dağılmıştır...oh olsundur...
bir kişinin ve hatta apaçinin neler yapabildiğini göstermiştir. Duygulara tercüman olmuştur.
etki tepki prensibini bizzat yaşayan insandır.
-aa oğlum sen dayak mı yedin?
+ya anne ya dayak yemedim ben de vurdum.
-tamam oğluşum gel de bir hastaneye gidelim.ne hale gelmiş elin yüzün böyle.
+anne asıl onu görecektin sen tanınmaz hale geldi.bir attım kafayı pekmezini akıttım.
-ah oğlum ah yine dayak yedin desene
+aa bak ahtapot uçuyor.
-uçmuş uçmuş belli.
dayak yememiş linç edilmiştir. tek başına, o kalabalığın içinde, o hareketi yapabilecek yüreklilikte olmayanlar gelip burda bok atabiliyorlar.
adamı bi kafada bok çuvalı gibi yere sermiştir.

(bkz: helal olsun)
tek başına, o kalabalıkta, o kalabalığın içinde , o hareketi yapmak için yürekli olmak gerekmez.
(bkz: cesaretle aptallık arasındaki ince çizgi)

ayrıca yediği dayak yanına kar kalmamıştır. abilerinden aldığı emri yerine getirmenin mükafatını alacaktır.
cesaretin diğer bir adıdır.
Keşke başına poşu sarıp, yanına 5-10 kişi alıp, vurup kaçsaydı. Ya da kürsüye cikarken, en tenha yerde capraz ateşe alsalardi, Şimdi demokraaasi, özgürlük şampiyonu gerilla olabilirdi.
çok delikanlı solcu ve pkkcılarca 20 / 1 oranıyla çarpılmış ülkücü kişidir.
cesurluk abidesidir ,sözlükteki bazı kişiler gibi klavye delikanlısı değildir * ,orda bunu kanıtlamıştır.
bebek katili dağdaki orospu çocuklarına kucak açan kimin kucağında dolaştığı belli olmayanlara artık böyle! helal olsundur. bıçak kemiğe dayandı artık... entel olmak uğruna yüzüne tükürenlere saolasın diyenlere gelsin.
güncel Önemli Başlıklar