1. 1.
    bilgehan şimşek isminde bir tosuncuktur. resimlerine baktığında tam bir apaçi olduğuda net belli oluyor.
    2 -10 ... sarhostum hatirlamiyorum
  2. 2.
    (bkz: kütük)
    1 -1 ... spesyunek
  3. 3.
    hiperaktif kahraman olmaya oynayan şuursuzdur kendisi...neticede ağzı burnu dağılmıştır...oh olsundur...
    2 -7 ... weber
  4. 4.
    bir kişinin ve hatta apaçinin neler yapabildiğini göstermiştir. Duygulara tercüman olmuştur.
    3 ... endemik pandemi
  5. 5.
    etki tepki prensibini bizzat yaşayan insandır.
    -aa oğlum sen dayak mı yedin?
    +ya anne ya dayak yemedim ben de vurdum.
    -tamam oğluşum gel de bir hastaneye gidelim.ne hale gelmiş elin yüzün böyle.
    +anne asıl onu görecektin sen tanınmaz hale geldi.bir attım kafayı pekmezini akıttım.
    -ah oğlum ah yine dayak yedin desene
    +aa bak ahtapot uçuyor.
    -uçmuş uçmuş belli.
    ... chucky2
  6. 6.
    dayak yememiş linç edilmiştir. tek başına, o kalabalığın içinde, o hareketi yapabilecek yüreklilikte olmayanlar gelip burda bok atabiliyorlar.
    3 -1 ... kafes
  7. 7.
    adamı bi kafada bok çuvalı gibi yere sermiştir.

(bkz: helal olsun)
    8 ... sana buradan bi korum
  8. 8.
    tek başına, o kalabalıkta, o kalabalığın içinde , o hareketi yapmak için yürekli olmak gerekmez.
    (bkz: cesaretle aptallık arasındaki ince çizgi)

ayrıca yediği dayak yanına kar kalmamıştır. abilerinden aldığı emri yerine getirmenin mükafatını alacaktır.
    1 -2 ... 40 yapar
  9. 9.
    cesaretin diğer bir adıdır.
    1 ... okheaven
  10. 10.
    Keşke başına poşu sarıp, yanına 5-10 kişi alıp, vurup kaçsaydı. Ya da kürsüye cikarken, en tenha yerde capraz ateşe alsalardi, Şimdi demokraaasi, özgürlük şampiyonu gerilla olabilirdi.
    2 ... vicdansiz sabuha