bugün

açık söylim ben giydirmem. dışarda millet yiyecek gibi bakacak bende hepten kafayı yiyecem. olmaz .
kim kimin kadını. böyle feodal kökenli ifadeler mini etek gibi çağdaş giyim tarzlarıyla hiç uyuşmuyor.
Evde ikimiz varken giysin tabi.

Ama namussuz kadın fantazim yok. iş yerinde vs. mini etekli kadınlar ilgimi çekmiyor.

illa karım olacak altımda olacak benden başkasına asla bakmayacak hiçbir şeyini göstermeyecek.

Gavat mıyız anasını satayım.
mini etek görünce aklına sapıkça şeyler gelen, tahrik olan sapık çöl vahhabileri için: taliban, afganistan orada, yol orada, yallah.
cesedimi çiğnemesi lazım.
görsel
Böyle bakacakları için giydirmem.
Ama evde giyebilir hatta tayt bile giyebilir.
G-string bile giydiririm.

Hatta üstsüz de dolaşabilir.
normal bir sosyal çevrede "giydirmem" diyen tamamen ezik ve kendine güvensiz heriftir.

yaşadığın çevreye çok bağlı , aç ayıların bakmasını kimse istemez , ortamına göre değişir sonuç olarak.

güzel ve yakışanı giyinmekle - teşhircilik arasındaki ince noktaya da biraz kafa patlatın derim.
Giydiririm ama evde.
Ben şahsen evde hiçbir şey giydirmem, her odada ayrı s*kerim. Fakat dışarda ölçüsünü bilsin.
kadınıma? sahibi miyim ki giy deyince giysin.

yeterli benje.
Evde giyebilir tayt ile birlikte.
Ama dışarıda hayatta olmaz.
sonra biri laf edecek katil olcam. evde giysin kimse üzülmesin.
true, mesela Simge sağın gelse mini etek giymeme izin verirsen seninle evlenmek istiyorum, beni banyoda yıkamanı istiyorum dese hayır mı diyeceksin?

diyemezsin...
Açıkçası kadınlar karşı cinsin dinler gibi yapar lakin asla tam anlamıyla yapmaz. Giyime karışılır mı hayır lakin kesinlikle kadın aa şık değil, kocacığım oldu mu, sevgilim bu ne böyle vb gibi bahanelerle erkeğin aklını karıştırır ikna eder. Be de sevmem mini etek, ortamına göre belki lakin izin verme olmaz sadece duygumu söylerim umursaması ona bağlı.
akp nin yüksek oy aldığı çankırı yozgat konya bayburt erzurum kayseride giydirmem ama kadıköy de beşiktaş ta şişli de neden olmasın.
Françeskaya giydiririm.

Cock old bile düşünebilirim... Sikdinler gözümun önünde diye.
isterse giyer abi kime ne.
görsel
herkesin hayatına kimse karışamaz.
Sana giydireceğim en sonunda mq.

Saçma sapan başlıkları uplama totoş.

Yeter.
bunu kadınımla konuşacağım.