bugün

izin verir misiniz?
meme dekolteli elbise giyme potansiyeli olan zaten kadınım olmaz.
giyemez. izin vermem.
cevabı '' ben kim oluyorum da özgür bir insanın ne giymesi gerektiğine karar veriyorum ? elbette giyebilir '' olan soru.
Giyebilir tabiki.
doğrusu hanımınız göğüs dekolteli elbise giyebilir mi olacak true, çok kabasın...
arabanız xxx yapabilir mi gibi olmuş.
daha naif olmak lazım.
bi de şu bakımlı kadın, tanımlamasına takmış vaziyetteyim.
öyle diyene içimden kaç bindesin diyesim geliyor ama demiyorum tabi.
Sadece evde dışarıda öküz gibi bakmalarını istemiyorum.
Kuşkusuz karımız oldu da bunları düşünmek kaldı iq.
önce karı sonra meme sıralama bu şekilde.
Önce gariyi bulmak lazım.
evet giyebilir. isterse transparan bluz bile giyebilir. ya da deniz kenarında üstsüz takılabilir. sonuna kadar desteklerim ve eşimle gurur duyarım.
Bazen konuştuğumuzda kadınlar hakkındaki fikirlerini fanatik bağlamda bağnaz bulduğum sevgilim, yanında dekolte-mini giydiğim zaman bana baka kalıyor ve "şu güzelliğe bak" deyip duruyor o gün bitene kadar. O kadar şaşırıyorum ki bunu da anlamış değilim.
Ne kadar derin bir dekolte olduğuna göre değişebilir düşüncem çünkü kadınların umurunda değil düşüncelerimiz. Gavatistan Cumhurbaşkanı adayı olanlar direk belli eder.
Değişmez 2 kıstasım vardır:
1- 100 metreden bütün bakışları üstünde toplama
2- anteple antalya farklı... Antalyada herkesin arasindan dikkat çekmeyecek bir sey antepte gitmez. Yerine göre yani.

Ama genelde göğüs çatalını ben kendime ozel sayarım.
memesi giysiden fırlar filan çok sakıncalı istemem ben şahsen.
evin içinde iyi olur tabii ki.
görsel
Ben böyle olsaydım izin verirmiydiniz.
Sjsjsjsjsjsjsjsjsjs.
Gözünüze soktum ama neyse.
asla giyemez. asla amk.
Yatakta mutlu olmadığının belirtisidir. Sen erkek olarak yetersizsen o memeler dışarı çıkacak.
nasıl ya? kadınına elbise giydiren mi var?
isterse memesini açıp bile gezer. bu onun kendi alacağı bir karar. benimle alakası yok.
bizimkine bi özgüven gelmiş.

hadi itiraf et buraya yazan dişileri hayal edip asılıyorsun dimi. pislik herif erkek değil misiniz hepiniz hayvansınız pardon aynısınız.
memesinin başı görümüyorsa giyebilir.
--spoiler--
memesinin başı görümüyorsa giyebilir.
--spoiler--

başı görünmeyen kıyafetler giyilebilir mi yani?