bugün

toplumun ruhuna dokunmak ile eş değer ölçüdedir.

http://kadinduygulari.blogspot.com/
kadın ruhuna en iyi dokunmak böyle olur. (bkz: hüsnü arkan) (bkz: senin gibi)

http://www.youtube.com/watch?v=42u5gz3NL4U

bana senin gibi bakan olmadı
ne gün ışığında, ne geceleyin
aldırmaz göründüm hayata bazen
tut ki anlamadım, dünya mı yıkılır?

kadınımsın, ecemsin, yarınımsın, nazımsın
imanımsın, inadımsın, her şeyim
çocuğumsun, ecemsin, yarınımsın, nazımsın
imanımsın, inadımsın, her şeyim

bazen bir yerlerden eser bir türkü gibi
kayıp rüzgârı zamanın, küller
savrulur tütün tarlalarında yıllarım
kul oldum ne güzel, efendin olmadım
Kadını bedeni için değil de ruhu ve içi için sevmektir. Dış güzelliğe aldanmamaktır. Ömür boyu mutlu olmaktır.
(bkz: kadının ruhuna el fatiha okumak)
bazıları ruhsuzdur,dokunamazsınız.
Eger birini cok sevdiyseniz yapmaniz gerekendir. Eger dokunabilirseniz sizin ruhunuza dokunmaz onu oksar ve cok cok mutlu olursunuz. Ha tabi bi de bunlarin ruhsuzlari vardir amaci olmayan, uzak durulasidir efendim.
kadının ruhuna dokunabilmek için önce bir ruhun olmali ki başkasınınkini anlayabilesin...
(bkz: don t touch only watch)
hissedersen Dört mevsimi bir yürekte bulursun. diğer türlü bu hikaye farklı benzetmelerle uzar gider. erkeklerin hepsi öküz diyen kadın
ruh sahibi olmayı gerektirir.
konu ruha dokunmaya geldi mi, kadını erkeği yoktur. günümüz türkiyesinde genel olarak kadınlar erkeklerden sekse zorlanıcaklar korkusuyla kaçarken, erkekler de bulsak da yatırsak mantığıyla saldırmaya elverişlidir. ruha dokunma alanında uzmanlaşma yakında başlayabilir. malum rekabet fazla maddiyat makamlarında, nirvanaya ulaşıp ruha elleşmekte, ufak ufak okşamakta, hatta ve hatta tacizlerde bulunabilme alanlarında. nice gün görmüş abilerimiz ve kardeşlerimiz vardır, manevi alemde yalanla yada doğruyla, ama çoğunlukla yalanla, leveller katetmiş, zamandan azad olup, tepelerinde yıldızları da devrettirtmişlerdir. yeni ve ilk sosyal projem ruhuma dokunma başlıklı olucaktır.
dünyanın en zor ve en kolay işi. nasıl hem zor hem kolay olur. kadın ruhunu sana açarsa dokunursun. bu dokunuş illa temas ile olmaz, bakışla da olur gülüşle de olur.
dikkat yakabilir.
(bkz: g point)
ancak 20 kusur ile olabilecek is'tir.
Zordur.
Kadın isterse size ruhunu açar , istemiyor ise sizi kendisinden itekler. Yokmuş gibi davranır.
imkansızdır. hiçbir kadın ruhunu açmak istemez. anlaşılacağından korkar. o yüzden sürekli kendine ve size bahaneler üretir.
yok öyle bir şey....
ruhunu ne yapayım ? * varken.
Yoktur oyle bir sey.

Varsa da gormedim henuz.