bugün

"Tanrı erkeği yarattı, Erkek ise Poşeti ve Kese kağıdını yarattı." Gibi iğrenç bir sözün tanınmasına yol açan düşünce.
(bkz: christian troy)
erkişinin bir şeyleri yanlış anladığının göstergesidir. poşeti başka bir şeyin kafasına geçireceksin olm...

not: bu entry i de yazdın ya fraktal, daha hiç konuşma, yok ben şöyle kültürlüyüm böyle kültürlüyüm diye. valla bak.
nekrofili eğilimli sapık olmaktır. öldürüp tecavüz etmeye karar vermiş tüyler ürpertici sapık.
(bkz: nefes alsın yeter)
erkeğin, her kadının aynı olduğu düşüncesine kapılmasını sağlayacak eylemdir. hiç bir kadının kabul etmeyeceği eylemdir aynı zamanda. çünkü hiç bir kadın çirkin olduğunu kabul etmez. çirkinsin lan işte, of.
kadını tek bir amaç için kullanan kişi söylemi. *
(bkz: kese kağıdı)
Çok Güzel Hareketler Bunlar programında Hıyarlı babanın havuçlu anneye yapmayı layık gördüğü davranış. Pes dedirtir. Kadına seks odaklı yaklaşan erkek söylemi.
ancak "basit" bir erkeğin isteği olabilecek düşüncedir efendim.
pek anlamsız geldi bana. insan ne kadar çirkin olursa olsun migros logosundan daha çekicidir herhalde.
görsel
kafaya geçirilen poşet eğer klasik bim poşeti ise kafasına poşet geçen kadına vurulacak ucuz kadın damgası gibi bir harekettir. yapılmamalıdır. en azından bir migros, carrefour poşeti tercih edilmeli bu iş için.
çirkin kadın için söylenen, sadece bir deyimdir, yoksa kimse böyle bir hayvanlık yapmaz, ne kadar çirkinde olsa kadında yaptırmaz herhalde, yaptırmaz dimi? Yaptırmaz yaptırmaz, yapılmaz zaten, yok ben yapmam en azından.
seks sırasında kadının öleceği seks biçimidir.
güncel Önemli Başlıklar