bugün

Kumral olmasi az konusmasi kumral olmasi kibarligi gulumsemesi giyim zevki kumral olmasini demis miydim?
Gözünün içine bakması ve seviyorum demesi.
devamlı etrafındaki kadınlara bakmaması. bir kadınla konuşurken saygılı, kibar davranması.
Konuşurken gözlerinin içine bakabilmesi, güzel gözleri değil güzel bakışları.
Komik zeki espirileri ve anlamlı bakışları.
1-Giyim kuşam

2-Prestij vasıf nitelik

3-ikinci madde ile doğrudan bağlantılı olarak maddiyat

4-Vücut yapısı tabisi de şaibeli biraz, kişiden kişiye farklılık gösterir biri iri kıyım yarmasından hoşlaşır; diğeri tıknaz, sönük standart boyutları sever bazıları ayırt etmez (bkz: nefes alsın yeter) vücudun bazı bölgeleri (bkz: adonis) (bkz: göz)
(bkz: diş) tahrik edici ve çekici kılan detaylardan bazılarıdır kanımca

5-Kullandığı parfüm(ayırt edilebilecek özellikte bir parfüm olmalı hiç bir yerde bulunmayan baharatlar, anormal notalar falan)
(bkz: afrodizyak parfüm)

6-Son ve can alıcı maddem sahiplilik hissetiricektir ya var mı ötesi ayağı yere sağlam basan erkek her zaman hoş olmuştur.
(bkz: hocam say say bitmiyor)

edit: erkeğim sevgililerimden biliyorum iyi basarım yere tabi canım ehühe
görsel
görsel
kodumu oturtması.
https://www.youtube.com/watch?v=pAH-0Q6X9lY ben açmıştım başlığı. Senden nefret ediyorum moderatör
Ten.
Kesinlikle ten.
Mesela beyaz tenli hafif koyu saçlı bir erkek, giydiği blazer ceketiyle, sizi beklerken bir sigara yakıyor ve dolgun dudakları o sigarayı içine çekiyor. Yanına yaklaştığınızda erkeksi parfümüyle karışmış sigara kokusu....