bugün

aşırı kıskançlıkla başlayarak kendini gösteren olayların, zaman içerisinde üst üste gelerek er kişiyi bunaltması.

(bkz: kadınların alışveriş merakı)
her erkeğin başına gelebilmesi kuvvetle muhtemel durum.
(bkz: sen beni sevmiyorsun)
(bkz: sence kilo mu aldım)
(bkz: nerdesin)
(bkz: yanında kim var)
(bkz: doğru söyle)
(bkz: beni artık sevmiyorsun)

yapıyoruz bunları, biliyoruz bıkıyorsunuz ama bir sorun niye yapıyoruz * ...
hiç bir kadın durduk yere erkeğini bunaltmaz dır dır yapmaz. kesin erkek bir şey yapmıştır kadın da onu yorumlamıştır ve yanlış olduğuna kanaat getirmiştir ve er kişye sarmaya başlamıştır. yoksa kadınlar asla bir şeyin b..unu çıkarana kadar dır dır yapmaz. * ilgisiz kalmıştır, ilginin odağın başka yerlere başka şeylere kaydığını farketmiştir ve dır dıra başlamıştır. yoksa dediğim gibi kadınlar asla boş yere dır dır yapıp erkeleri bunaltmazlar.

mesela kadın er kişinin msn de, facebook ta kadın arkadaşlarıyla inceden flörtleştiğini fingirdediğini farkettiği an başlar kafa çalışmaya.
- hımm demek ki ofisteki kadın arkadaşlarıyla da bu şekilde iletişim kuruyor. yani onlardan biriyle kaçamak yapma ihtimali var. ya da zaten uzun zamandır var ve ben farkedemedim. nasıl yani geçen de zaten şöyle şöyle demişti.

gibilerinden ihtimaller kadının kafasını kurcalamaya başlar. kadındır her ihtimali istesede istemesede düşünür. sonra erkekten yardım ister. sorular sorar cevaplar bekler gözlemler yem atar izler vs vs. gerekli sonuçları alamadığı ve kafasını rahatlatma konusunda erkekten yardım alamadığı için sinir yapar ve başlar dır dıra. e erkeklerde hemencik bıkıyorlar canım biz bıktırmıyoruz.öperim.
evli erkeklerin bekar arkadaşlarına imrenerek evlenmemeleri konusunda tavsiye vermesi.
sülük gibi yapışmak.
halk arasında dırdır diye bilinir.
kadının erkeğe yetememesi ve bunu bilerek veya bilinçsizce erkeğin üstüne düşerek yetmeye çalışması sonucu olabilecek en olası şey.
ilk sevgilimi kaybetmeme neden olan nacizane durum.
gereksiz ve sürekli kıskançlık, en ufak şeyden kavga çıkarabilme yeteneği, durmaksızın trip atabilmek gibi yetenekleri olan bayanlar kolayca erkeği bıktırabilirler. tavsiye edilmez.
çok aşktandır o. çok aşktan.
güncel Önemli Başlıklar