bugün

çok doğru bir cümle. evet bir kadının bacakları güzel değilse kesinlikle mini etek giymemeli. özgüven gerektirir mini giymek. ne o öyle ya leş bacaklara sahip olup mini giymek. ben bile kadın olarak tiksiniyorum bazen. epilasyon bile yapmamış bazıları. morluklar falan var hatta bazılarında. yahu giyme işte olmaz o bacaklara mini. ben iş arkadaşıma söylemiştim bunu, 3 gün benimle konuşmamıştı. hayır gerçekten yakışmıyor ya. çorap falan giy en azından değil mi? görüntüyü biraz daha güzelleştirir.
bir insanın beyni sağlıklı düşünceler üretemiyorsa eğer fikirlerini ortalıkta duyurmamalı.
(bkz: kaslı olmayan erkekler t shirt giymemeli)
kimin ne giyip ne giymeyeceğine ne zamandan beri karışır olduk.
(bkz: mini etek giymeyi tekeline almak)
(bkz: ay hemcinslerim bana karşı olmuş)
mini herkese yakisir. insan kendini zayif gostermeyi bilecek. Sisman bir kiz siyah corap giyerek o bacaklari ince gosterebilir. Morluklari olan kapatici fondoten kullanabilir. Agda falan yapmayana lafim yok onlar harbi mundar. Bi corap giyin lan.

Edit: herkez yazdigim icin bana mesaj atan abey sagolasin.
güzellik gibi izafi bir durumun sebep olacağı görüntü kirliliği düşünüldüğünde tekrar gözden geçirilmesinde o biçim faydalar gözetilen yargıdır.

kendine yakıştırmıyorsa giymesin kadın miniyi. hani "bacakları güzel değilse" dedin mi, ciddi ciddi bacaklarının çirkin olduğunu düşünen kadın çıkmayacağı için yarın heryer mini etekli kadınlar tarafından kuşatılır, yazık bak bize de.
Bacakları güzel değilse elbet vardır güzel olan bir yeri, miniyi yakışana bırakıp o da kendi güzel yanlarını ortaya koysa pek tatlı olacaktır.
manda işkembesi gibi bir bacağa sahipse, şişe gibi baldırları varsa, bilekten kalçaya doğru gitgide kalınlaşan va leğen gibi götle birleşen bacak simülasyonuna sahipse; evet giymemeli. hatta o kişi, kot bile giymemeli, çarşaf felan giymeli*
şişman da olsa , kalın da olsa , engelli de olsa isteyen istediğini giysin , giymeli .
Yakışmış yakışmamış kime ne.
bacaklarım çok kötü, çünkü her yanı dikiş dolu. hatta bi tanesi 30 cmlik sanırım,yeni olan.yıllarca bırak etek giymeyi kapri bile giyemedim.. sonra bi kadın bana yüzü olmayanlar da yüzünü mü kapatsın güzel kızım? yapma böyle şeyler,dikişlerinle de güzelsin deyip cesaret verdi. şimdi giyiyorum,alıştım dikişlerime,insanların göz zevki umrumda değil ben mutluyum.
leş bir bacağa sahip ise tabii ki doğrudur.
Üzerinde yeterince çalışılmamış önerme. Zira güzel bacak derken neyi esas alacağız? Belki ben tombul, kalın, ısırılası bacaklardan hoşlanıyorum beğenim toplumun normlarına uymuyor diye mini etek içerisinde salınan * güzel bacaklar görmekten men edileyim?
bacakları çirkin ise ağırlığı göğüslere vermesi gerekir.