bugün

istisnasız tamamı ya laiktir yada kemalisttir yada tkp lidir.

işte onların ilericiliğide sadece burdan gelir. kadını sözde özgürlük adına soymak ve syeretmek. buna karşı çıkanıda ''asıl sapık bunlar, pis yobazlar'' diyerek yüzsüzce ve haysiyetsizce bastırılar.

bakın şurda kadınlarla ilgili yazılan yorumlara. ben bir erkek olarak utanıyorum. sonrsa hepsi kadına değer veriyor. yalan hepsi bellerinin altındaki hayvani hisse değer veriyor.

kadını sadece yataksal yönüyle değerlendiriyor bu zihniyet. farkına varın.

adam olsanız yüzünüze tükürecem belki ibret alasınız diye ama adamlığınız yok lan.
(bkz: kedidir kedi).
erkeği tabulaştırmaya , aynılaştırmaya çalışan zihniyetle yarışır.
kadına değer veriyodur. etin kilosu malum.

-canım kaç çekiyosun sen ?
+67
-vay babayın amuna goyum
+??!!??
-at gibisin bebeğim. *

(bkz: sami ve sevgilisi)
(bkz: deve tabanı köfte)
bir kadın üstüne bir kadın daha, yetmedi üstüne bir tane daha alıp üçleyen, ama bunlar dinde yazıyor zaten diyen yobazdır. birini s*kmek için, biri ev işlerini yapmak için, diğeri doğurmak için.
hayatları gece aleminden ibaret olan üniversiteliler bu grub dahildir.
sokakta birbirlerine rastlayınca diyalog şu şekilde olur aralarında;

- naaabıyon kanki?
+ naaabayım kanks am bakmaya geldim.

yukarıdaki replik tecrübeyle sabittir.
daha beteri de vardır. göt parçası olarak görünenleri de mevcuttur.
(bkz: kim kardashian)
kadını ya kapatmaya ya da açmaya çalışır.

başka işi olmayan, libidolarına dayanarak yaşayan gerizekalılardır bunlar.
maddiyat konusunda tavan yapan zihniyettir.
kadına kafayı takıp paketleyen ve normal kadına giydirdikçe giydiren zihniyettir.
4 alıp 1 değer vermiyordur. kemalist adı altında çıplaklık isteyen zaten atatürkçü olamaz, anlayamamıştır. kuranda da çarşafa bürünün yazmıyor sadece ibadet ederken belli ölçüleri var.

ilk tanımda geçtiği gibi; belinin altındaki hayvani hisle değer veriyorsa, kadın kapalı ve ya açık fark etmez ona.

ayrıca; (bkz: abazaya cine5 bile şifresiz görünür)
(bkz: kadınların yakında bikiniyle gezmeye başlaması)
şakirttir.
kadını bir et parçası olarak gören tiplerin kimse onu görmesin diye çarşaflara sarmasıdır.
kadın zaten bir et parçasıdır. erkekte öyledir. hayvanlarda. etiz yani neyiz. *
ben pek göremedim dokuz yaşındaki çoçuk evlendirilirken ne olarak görünüyor. veyahutta siz kadınları nasıl gördünüzde kara çarşafa soktunuz.

kadını et parçası olarak gören zihniyet gerici zihniyettir. kadın erkek eşitliğini hazmedememiş, kadını insan olarak algılayamayan ataerkel zihniyetin ortaçağ kalıntılarıdır.
her şeyden önce kendisi de bir et parçasından ibarettir.ruhsuzdur.algısı zayıftır.serseridir.

çarşafa saranların ya da soyup soğana döndürenlerin dahil olabildiği gruptur.

çarşafa sarar başka kadına bakar.soyar sen özgür ol der ama önce kendisi yer.

kadın bence ne zaman ne giyeceğine karar verebilen üstün zeka sahibi ve sezgileri kuvvetli bir insan cinsidir.
zihni et...
kendini et parçası diye pazarlayan kadınların eseridir.
gene atatürkçülere sövülmüş. bi mesele mi vardı pampa?

görsel