bugün

bir buhari yumurtlamasıdır.

((Buhârî, Meğâzî, 82, Fiten, 18; Tirmizî, Fiten, 75; Nesaî, Kudât, 8; Ahmed b. Hanbel, V/43, 51, 38, 47)

eminim merkel okusa götüyle gülerdi buna. *
dinin gerçek olmadığının kanıtıdır. merkel kadın ve başkan ve iflah oluyorlar gayet. din çöker.
kadın düşmanlığı genelde vardır hadislerde, bunlar normaldir. ancak bir kadına geri zekalı diyorsunuz ve kadın sizi savunuyor. o halde yanıyor olabilir misiniz?

işte burası beni tedirgin ediyor.
inandığı hadislerin boktanlığını görüp ders alacağına halen inatlaşmayı sürdüren tiplerin işine gelmeyendir.

he he köpeği oluyoruz zuhahahha kıçından hadis uyduranlara inanmaya devam.
bir müslümanla tartışmanın manası yok. sike sürülcek akıl olsa iki kitap okur zaten. boşveer isterse buhariye götünü versin bize ne amk.
bir arap atasözüdür. işte nereden baksanız çağ dışı.
En güzel cevap şudur efendim.
görsel
Tam olarak doğru bulmadığım önerme. Evet, hiçbir adamakıllı toplum kadınların kendisini yönetmesine izin vermez lakin, böyle söylemek de yanlıştır. Kimi kadınlar vardır, birçok konuda erkeklere kök söktürürler, yönetmek de buna dahildir.

Lakin gine de ben de, mecbur kalınmadıkça bir kadına yetki verilmesinin doğru olmayacağını düşünürüm.
Suraya kadini asagilayan seyler yazanlari da anneleri dogurmus ya, asil ironik olan bu'dur.