bugün

kendisi insan bile olamayan erkektir.
klasik türk erkeğidir. gerçeklerin farkında değildir. o yüzden rusyaya mı gidiyorlar ukraynaya mı gidiyorlar nereye giderlerse gitsinler de türk kızları da kurtulsun.
en modern geçinen türk erkeğinin düşüncelerinde bile bazen "ben burdayım" diye ortaya çıkan erkektir. istisnalar vardır; istisnaları severiz.
ikinci sınıfın evladıdır.
aile de öğle terbiye gördüği için normal halidir.
lise bir ve lise iki olarak 2 sınıfta inceleyen erkektir.

(bkz: böyle başlığa böyle tanım)
geri kafalı erkektir. neye göre bu ayrımı yaptığı bilinmez ama cüzdanı kabarık olan bir kadında asla böyle bir statü farkı, sınıflandırma olmadığı aşikardır. onu da geçelim kadın hayatı anlamlı kılan iki eş değer insandan biridir.
kendisi 5. sınıftır.

2.sınıf : kadın
3.sınıf: hayvan
4.sınıf: bitki
5.sınıf : o adam.
Kimsenin de benim demeye götü yememiş. Benim oğlum bu. Kadın toplumda her daim ikinci plana atılır, biz de ikinci sınıf insan olarak görürüz. Toplum ne yapıyorsa onu yansıtıyoruz hislerimize. Uzaydan selamlar.

Edit: zannedildiğinin aksine kadının tişört giymesine tahammül edemeyen insanlar değildir. Faşist ibneler.
kadını 2. sınıf olarak gören erkek 3. sınıftır.
Doğru açılan bir başlıktır. Zira sadece erkek olmayı başarabilmiştir. Adamlık kategorisi için bin fırın ekmek yemesi gerekir.
Cok dogrudur. zira kadinlar kendi aralarinda 2 sinif a ayrilir ve nihayetinde insandirlar.
atatürk halkçılık ilkesiyle sınıf ayrımcılığını reddeder. sakın.
adamın dibidir. doğrusunu yapıyordur. hatta az bile yapıyordur. kadını en aşağı sınıf neyse o olarak görmesi lazım. 2. sınıf bunlara fazla.
ibnedir. Kısa ve net. ibneliği haklı çıkarmak için kadını eksik etek olarak nitelendirmeye çalışmaktadır.