bugün

Kadınlar giyinir abazanlar konuşur.

Cinsel açlığın mozambik’i olan ülkemizde şaşırılmayacak muhabbetler.

Bir kere de şu sözlüğe girsem de taze görüntülenen milky way’in merkezindeki kara delik filan konuşulurken bulsam… nerdeee?

imkansızı istemek gibi seni sevmek… aynen öyle.
bir kadın dikkat çekecek şekilde açık giyiniyorsa ona yönelen bakışlardan ona atılan laflardanda rahatsız olmaması gerekir.
bahar geldi çiçekler açtı.
* vermedikleri sürece bir anlamı yoktur.
kendileri için giyinirler. biz bakarız.

aynen kendileri için giyinirler:)
gençlik ne hale gelmiş cidden aaaaaaaaa.
Hahaha hiçte höf bile demedim. Hitabimdan dolayı hedef haline getirmeyin dedim. Sonuna kadar oynarım ben hiç sıkıntı değil. Savunduğum düşüncelerimin arkasindayim ve ekte bulunmaktadır. Ben herhangi bir kalıp içinde değilim sen nasıl bireysen bende bir bireyim fikrim yerine göre değişiklikler gösterebilir her düşünce yapısına göre farklı yakınlık ve uzaklıklar olabilir. Herkesi kafanızdaki sığ kalıpların içine oturmaktan vazgeçin. Kimseye de kendimi kanıtlama ihtiyacı duymuyorum sen kendi kafana saygı sevgi gösteren insanlarla muhatap ol akademisyen hanım.
bitiş çizgisinde beklememize yol açar. eheh.
Cinsiyetcilikle alakası yok hitabimin boş yere feministlik duyari kasmayın burada kimseyi hedef haline getirmeyin. Bayan derim hatun derim hanımefendi derim kadın derim herkes kendi işine baksın boş yapmayın. Isteyen istedigini giysin isterse çıplak dahi gezsin hiç umrumda bile olmaz ama muhattaplariniza bakanlara salca olanlara bayır domuzlarına bunu ogretirsiniz. Ama bunu modernlik özgürlük kisvesi altına sığdırmak bagdastirmak aptalca geliyor.
Yine saçma sapan argümanlar ile olay başka yerlere çekilmiş gerçekten sizin zihniyetiniz pislik asıl.

Sevgiler.
hangi hipodromda yarışıyorlarsa oraya göçelim, hem seyreder hem de ganyan oynarız.
Bitmesin iyi böyle. Modernlik gereği olarak çıplak yasanmasi lazım anca böyle modern olabiliyor bayanlarimiz.
Takriben ne zaman biter merak konusu.

Hani ülkede yalnızca türkler yok şu an.

Paki Afgan Suri hindu bütün sapıklar ülkenin içinde.

Anasını babasını seven giyimine dikkat etmeli şu dönemde.

Yazık.

Sevgiler.
güncel Önemli Başlıklar