bugün

Kontrolsüz sevgi, sevgi değildir.

Nasıl ki, Bir çiçeği orantısızca sularsan o çiçek ölürse, Aynı şekilde bir kadını da hunharca seversen ne aşık kalır ne maşuk.

Sevecekseniz güzel sevin, huzurlu sevin, özenin. Ayı yavrusunu severken öldürür misali insanlıktan çıkmayın.

Akıllı olun, söyleyeceklerim bu kadar.
Kaçan kovalanır.
Başta asirı ilgi gösterip sonra alakayı kesin.it gibi peşinizden koşsun.
Kızlar macera arıyor.
Kadınların hoşlantılarına göre şekil almayacağımıza göre önemi yoktur.
Çok arabesk olmasın ama sevgi neydi bunu iyi anlamak lazım. Çok üstüne düşmek, sürekli kıskanmak vs sevgi gibi anlaşılmıyor diğer taraftan.

Doz önemli.
insan gibi seven herkesten hoşlanır kadın cinsi.

Ama seviyorum ayağına vıcık vıcık bir adam olup "aşkilettom" diye kadının dibinden ayrılmıyorsanız ya da aşırı kıskançlık saçmalıklarına girip "sen benimsin" triplerine giriyorsanız hoşlanmaz tabii.

Ayarlı sevin.
Siz ayarsız olunca kadın da dengesiz oluyor çünkü.
Kadınlar ezici sevgiden hoşlanır. Romantik sevgiden değil.

Sevildiğini bilecek ama şımaramayacak, güvenecek ama laubali olamayacak,itaat etmek isteyecek böyle olursa.

Yani kısacası şu; kadına "öpebilir miyim"? Değil, bir anda saçından çekip öpeceksin ama fazla incitmeden garibi * sonra o vakit tavda.
Çok sevmek değil ki mesele güzel sevmek, saygı göstererek sevmek, değiştirmeye çalışmadan sevmek. Yoksa çok seviyorum bahanesiyle sevdiğini iddia ettiği kadınları sokakta öldüren, kıskançlıktan burnunu dışarı çıkarttırmayan, en yakınlarından bile uzak tutan sevgi pıtırcıkları dolu dışarısı. O yüzden kadınlar da güvenmiyor ve inanmıyor artık öyle çok seviyorum, aşkından ölüyorum triplerine.
kadınlar zayıf erkeklerden hoşlanmaz. güçlü olduğunuzu göstermeden zayıf olduğunuzu gösterirseniz sizden iğrenmeye başlar.

ha bi de zayıf olduğunuzu başkalarına gösterirseniz. eğer sadece onun yanında zayıf insan içinde güçlüyseniz, onun yanındayken insanlar sizden korkuyorsa ve o da bunu görüyorsa gg kız sizin.
beyinsiz türk kızları ne istediklerini kendileri bile bilmiyor hem sevilmek hem özgür olmak istiyorlar.
güncel Önemli Başlıklar