bugün

Bu ahlaksız durumun önüne geçmek için gerekli önlemler alınmalıdır.

Cumhurbaşkanımız ve başkomutanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bu konuda gerekeni yapacağına inanıyoruz.

Allah ondan razı olsun.
Amına koyayım gündem olan başlığa bak.
(bkz: yapacağınız işi sikeyim ben gidiyorum)
kimin nasıl giyindiği umurumda değil ama espiri olsun videoyu ekledim.
Biri açık giyinip dikkati çekince diğerleri de açık giyiniyor. Asıl sıkıntı açık giyinip dikkati çekince kendini geliştirmeye kasmıyor sadece açık giyinmesi yetiyor çünkü.
Bu çok açık kavramı herkese göre değişir. Ben geçen hafta ayak bileğime yakın boyda elbise giydim. Cıkcıklayarak bakan amcalar oldu , abazanca süzen gençler oldu , laf atanlar , arabayla geçerken müziğin sesini açanlar. O yüzden herkes işine baksın isteyen çıplak dolaşsın , kendi ahlakına baksın herkes.
Ben bu salakça bakışları erkek pantolonuna benzeyen bollukta pantolon giyince de yaşıyorum. Problem kıyafette değil. iğrenç olan rahatsız edici o bakışlar. Düzelmesi gereken o ,kıyafet değil. Çok isterdim erkekler bir günlüğüne kadın gibi görünüp sokaklarda dolaşsın , anca o şekilde anlarsınız. Siz de haklısınız yani başka şekilde anlamanız mümkün değil bir kadın gözüyle ne kadar iğrenç olduğunuzu.-saygılı erkekler genelleme dışındadır -
isteyen istediği gibi giyinir. Size giren çıkan ne ? Sahip olmadığınız şeylerin arkasından atıp tutnya bayılıyorsunuz he.
Bu yaz sıcağında normaldir. Ne bekliyordunuz mont mu giyeceklerdi ?
görsel
Ortadoğu'da sıradan bir gün. istiyorlar ki herkes ninja gibi giyinip ter kokusunu 30 km öteden alsın. Kim ne giyerse giyer salın artık.
Bundan şikâyetçi olan birini bağnaz kabul edelim. E kadınlara tecavüz eden siz değil mısınız ? Hiç bos yapma etrafında acik kadın gördüğüne muhteşem bir tahrik yaşıyorsun içinde ve bu karıları başkaları götürdüğü icin kıskanıyorsun. Daha fazla "ahlakinla" yaşamaya devam edersen kudurmaya devam edersin.
insanları kıyafetlerine göre yargılamak hoş bir davranış değil lakin laflarim türk bayanlarina rica ediyorum nerede ne giyeceğiniz bilin. Bence bunun bir dersi falan da olmali. Yani tabiki istediğiniz gibi giyine bilirsiniz ama hastaneye giderken allı güllü giyinmeyin cenazede düğün kıyafeti giymeyin. Gerçekten çok iğreti duruyo. Birde lafım kilolu bacilara bilmiyorum elbise mi yetmiyo ama lütfen dekolte giymeyin zannettiginiz gibi olmuyo çok kötü bir görüntü Mona Lisa tablosunda ki burhan altıntop gibi.
Afedersiniz götünün deliği görünecek şekilde giyiniyor mini elbisesiyle bakınca da düzeltmeye çalışıyorlar, ee bakılmasını istemiyorsan neden giyersinizki o elbiseyi valla hayret.
olay bitiyor siz hala başlaması diye başlık açıyorsunuz.
göstercek birşeyi olan , göstermek isteyen herkes birşeyler gösterebilir sakıncası yoktur. size bakın , görün, elinizdekini paylaşın. Hayat paylaştıkça güzeldir demiş bilinmeyen şair.
Elinizde birşey yok ise gösterecek ozaman vay halinize.
ben şahsen çok memnunum.

kadının estetiği tanrının armağanıdır bizlere..
BEN iKi TARAFIN DA durumdan mutlu olmasına rağmen bu kadar tantanasını yaparak tartıştığı başka bir konu görmedim.
Para kazandırmaya başlamasıyla beraber açık giyinilmeye başlanmıştır
Tıpkı amerikan toplumu gibi olduk batı menşeili medyamız yüzünden
isteyen istediği gibi dolaşır diye malca bi zihniyet yok kardeşim. ben daracık malı malafatı belli eden kısa bir şort giysem, bu teşhirci ahlak yoksunu kadınlar rahatsız olup ciyak ciyak bağırır sapık diye. herkes edebini bilecek. g.tünü başını açınca bakıp rahatsız edenlere de kızmayacak. zaten bakmaları için açıyor ahlaksızlar.öyle yağma yok.
size ne acaba? rahat bırakın artık şu kadınları.
Herkes kendinden sorumlu. isteyen istediğini giyer. Giysinler istediğini helal olsun. Açık da giyerler isterlerse kapanırlar. Kendilerini nasıl daha iyi hissediyorlarsa öyle giysinler. Yorum yapmak ya da yolda geçerken bön bön bakmak kimseye düşmez.
Küresel ısınma.
Daha da açık giyinebilirler sıkıntı yok.
sana ne?

günün koşuşturması içinde çevrendeki kadınları dikizleyecek zamanı nereden buluyorsun? anan, karın, kızkardeşin, kızın ne giyiyor? çarşafla mı dolanıyorlar?
-siz kışın mini etekle üşümüyor musunuz?

gerisinden banane. benim aklım bunu hiç almadı asıl.
görsel
görsel
görsel