bugün

görsel
Yakışıklı erkeği elde tutmak kolay değil gibi bir yaygın inanç var. bir de yakışıklı erkekler de acayip tiplerle beraber oluyorlar. Çirkin erkek tutkusunun altında bu yatmaktadır.
görsel
sevdiği hep güzeldir insanın gözünde, yeter ki hayal kırıklığına uğratmasın seni.
Bir kadının beraber olmak istediği erkek çirkinse istisnasız zengindir.

Siz hiç çirkin ama parasız bir erkekle birlikte olan güzel bir kadın gördünüz mü?
Çirkin lafını hiç sevmem; onun yerine dış görünüşü alışılmışın dışında veya bakımsız demeyi tercih ederim.. konuya gelicek olursak bu bazılarının “”çirkin”” diye itham ettikleri insanların uydurmasıdır...
Tıpkı ezel'in eyşan'ı gibi kadınların dini imanı güçtür. Artık siz ona para mı dersiniz statü mü dersiniz o sizin bileceğiniz şey.

"iyi bir kadınla iyi bir erkek birlikte değildir. Çünkü kadınlar, kötü erkeklere aşık olup iyi erkeklerle dertleşir."

Viktor hugo
zengin erkek tutkusuyla paraleldir. normal bir kadının önceliği yakışıklı erkektir, bulamazsa zengin erkektir. kimse kendini kandırmasın yok maskülendi, yok uzun boydu, ağzı çok iyi laf yapıyor falan çocuk bile yemez bunları.

not:yakışıklıyım ama evliyim üzgünüm kızlar. şansınızı diğer yakışıklı insanlarda deneyin.
Ses tonu harika ve tipi iyi olan işi gücü yerinde üniversite mezunu 1.75 lik bir erkek olarak konu hakkında söyleyebileceğim şey paradır efendim. Evet para. Kadınların büyük bir kısmı kendilerine para yediren erkeklerden hoşlanırlar. Bu nettir.
vardır böyle basit kadınlar...
içeriden bildiriyorum öyle bir tutkuyla karşılaşmadım. belki bir yerlerde vardır, bilinmez... fakat mevzuyu bu kadar daraltamayız. her canlının doğada bir karşılığı vardır. sadece bazılarının biraz fazla uğraşması gerekiyor.
siz olayı yanlış anlamışsınız. 'çok yakışıklı ve bunun farkında olan erkekleri tercih etmezler' bi de onun egosuyla mu ugrascaz.
Ekmekz umudun fakiri.
Nerde, keșke gercek olsa, olsa su an kesin bir sevgilim olurdu yani.
Ne var bende çirkin kadın sevenlerdenim. Masterchef suna nın hayranıyım.
Aba da bir diba da bir giyene, güzel de bir, çirkin de bir sevene...
Ses tonu da önemli.
(bkz: Rutkay Aziz)
cirkin kisa boylu ve siska erkek hirsli olur.
yatakta cok iyi olmak iyi sevismek sanirim hepsinin ustunu bir carsaf gibi orter.
bir kadini tepeden tirnaga kadin gibi hissettirmek.
baska sansin yok.
Oyle bir tutku yok.

Olsa olsa cüzdan tutkusudur o. Gercekten sevenler de binde 1 dir.
çirkin erkek tutkusu diye bir şey yok.

aslında fiziksel çekicilik erkeğin sexüel pazardaki değerini oluşturan 4-5 etmenden biridir. bundan dolayı çirkin bir erkek illa çavuşu tokatlar diye bir kaide yok.
maskülite, oyun, fiziksel çekicilik, para ve statü.

içlerinden en önemlisi maskülitedir.
fiziksel çekicilik, para ve statü sıralaması kadından kadına göre değişir.
erkek çirkin ama banka hesabı güzeldir. evi güzeldir arabası güzeldir.

he bana sorarsan çirkin insan yok ama işte insanlar sanki kendileri çok ahım şahımlarmış gibi başkalarını beğenemiyorlar bir türlü.
Karıyı iyi s..ersen
Paran varsa
Serserilik, itlik, hergelelik yapıyorsan
Her yalanına inanıyor, muhalefet yapmıyorsan
Sabah akşam feminazist söylemlerle gö.ünü şişiriyorsan
Ne olduğunun
Kim olduğunun önemi yok
Gel ne olursan ol yine gel
ister puta tapan, ister ipne şere.siz
Ne olursan gel.
yakışıklı olanlar aldatmaya meyilli, kadınlar da haklı çirkin olsun benim olsun, sonuçta her erkek temelinde aynı bok...
bazı kendine işkence etmeyi seven kadınlar var, bunlar fedakarlikta zirveye oynadıkları gibi çirkin erkekte alıcısız kalmasin diye yine kendilerini feda ederler belki de severler bilmem. nerden bilebilirim sözlük.
inşallah vardır böyle bir şey...
güncel Önemli Başlıklar