bugün

lisede hocalar kızların yanında gayet kibar ama kızların olmadığı günlerde küfürbaz haydoya dönüşüyordu yani benim bildiklerim ne yani kadınların yanında küfür etmek ayıpta erkeklerin yanında değilmi? diyede bir akım başlatabilirim.
yapmacıklıktır. ama tabi küfürlerde aşırıya kaçırılırsa buda terbiyesizliğe girer.
kadına erkekmiş gibi davranan sonra bunlar kadın değil kezban diye şikayet edenlerin saçma bulduğu şey. kadın çiçektir. eşşek çiçekten anlamaz ama. ot zanneder.
bazen ters tepen saçmalıktır. ilk kez bir kız yüzünüze bakar ve güler. hep öyle olacak sanıp küfürkolik olursunuz ama tutmaz tabi. olsun, çirkinde olsa bir kız bana bakıp gülmüştü.
Saçmalık degil olması gerekendir. O iğrenç lafları duymak hiçbir kadının hoşuna gitmez. Kadının yanında küfür etmeyen erkek adamdır hiç küfür etmeyen erkek ahlaklı adamdır.
kadınlarında küfür ettiğinden bi haber insan davranisidir.

safim benim.
kadının cinsel organlarının adıyla edilen küfür kadını zedeler. bu yüzden düşünceli ve duyarlı bir erkek kadınların yanında bu küfürleri etmemeli.

ha ben organ morgan tanımayan bir davarım diyorsan davarlık hakkını kullanabilirsin elbette.

tanım: saçmalık olarak nitelendirilen davarlik.
etmeyin tabi amk. ayıp.
Sacmalik dEgil saygidandir. Zaten tum kufurler kadin bedenine yonelik, bari saygili olun da az otede edin igrenc kufurlerinizi.
Annenizin yanında etmeye başlayıp öyle isyan ederseniz daha samimi buluruz sizi.
normalde zaten edilmemesi lazım insanlık ahlak görgü saygı adına.
harbi saçmalıktır. yeri gelince uygulamalı olarak zaten üzerlerinde yapılan şeyi söylemekten niye çekiniyorsunuz. evet.
küfür denen söz öbekleri insanların yasakladığı şeylerdir.

Yani önce kendimiz bir kural koyuyoruz, sonrada bu kurala uymuyoruz.

ilginç bir paradoks.

bu yazıyı yazarken boynumda fular çıktı.
güncel Önemli Başlıklar