bugün

suçun tamamı kadına özgürlük veriyoruz diyen erkekte olacaktır. iddia ediyorum ''evet özgürlüktür'' diye karşılık verenlerde çıkacaktır. malesef kadınlar bu oyunun kurbanıdır. sözde modernleşme ve özgürlük adına köpek nefislere peşkeş çekildiklerinin farkında değillerdir. buna en büyük örnekte şortla gezilmeye başlanmasıdır. bikini denilen rezilliğe iki üç santim kalmıştır. bir konuya daha dikkat çekecem; irtica geliyor paranoyasının sürekli diri tutulduğu ülkede giysi boylarının gititkçe kısalmasıda çok garip değil mi? bikinini bir adım ötesi ne derseniz. çalı çırpı yaprağıdır derim. özgürlük ya hani. o manada.

ha birde şöyle tipi tipler var. sen nerden görüyorsun amma dikkat ediyon falan tarzı. aklı sıra köşeye sıkıştıracak. ulan dışarıya çıktığı anda ne tarafa dönersen dön rezillik var. görmemek mümkn değil. mesele o hisleri kontrol altında tutabilmek. ben en aızndan onu yapıyorum. ya hayvandan daha aşağılık bir şekilde sokaklarda iş görenler.
başlığın dikkat çekmesi için izmir, laik, laikçi kelimelerinin kullanılmaması alkış yağmuruna sebebiyet vermiştir.
biz de bunun için kanımızın son damlasına kadar mücadele vereceğiz. yakında her kadın bikiniyle gezmeye başlayacaktır. zaten, iktidar da bizdendir. (bkz: abazan gece düşleri)
(bkz: ah ulan ah)
gözlerimizin bayram edeceğine delalettir. oyşş, sanırım boşaldım.
(bkz: kadını et parçası olarak gören zihniyet)
başlığı açan yazarın örnek olmasını istediğimiz bayan davranışı.
Dünyanın en varoş halinde dolasmalaridir. Evladım, solaryum var, Çıplaklar Kampı var. Var oğlu var. Ama o iz nedir ya
(bkz: macaristan)
Suratları çirkin bazı kızlarca zamanı gelince devreye sokulacak olan modadır. Üstelik kışın ugglar, baharda tomslar eşliğinde.
erkeklerin erkekliğini azaltan durumdur. yazık. hem kızlara hem erkeklere.
güncel Önemli Başlıklar