bugün

KADINLARIN SUSTUĞUNDA, KONUŞMAK iÇiN DEPOLAMA YAPMASI DURUMUDUR.
patlayacağı anda yanında durulmaması gerekir. zira bir daha hiç susmayacaktır.
tsunami enerjisi biriktirmek içindir.
evlerden uzak. allah düşmanımın başına vermesin. ya da vazgeçtim versin de görsün gününü hırbo. allahım sen bizi koru yarebbim. amin.
bir kadın susuyorsa çok pis bir şey olmuştur. ya o kadın bir hata yapmıştır ya da karşısındaki durumudur.
Kadınlar susmaz ki.hem bu kadar korkmayin konusmasindan.eger kadin size bagirip cagirip bosalmyorsa,bitmissinizdir onun icin.
depolama değildir. fotosentezdir o.
ya hatalıdır, ya da konuşacak/çatacak konular arıyordur, iki durumda da erkek suçlu çıkacaktır..
(bkz: sonucu kötü olan durumlar)
ağlama yenilebilen bir enerjidir yok edilemez ancak birikir.
susup depolama yapılmaz. susup kırgınlık belli edilir ve uzunca bir süre konuşulmaz.
patlayınca erkeğin naneyi yiyeceğini gösterir. susuyorsa gidecektir, susuyorsa durum ciddidir, susuyorsa konuşturun, susuyorsa su verin lan.
tecrübelerime dayanarak şöyle bir teori ürettim bu konuda.
kadınların kafasının içinde karanlık raflar arasında tahta masasına oturmuş
önünde daktilo olan müdür yardımcısı kıvamında şişman, çirkin mi çirkin bir kadın vardır
hatunun tüm yaptıklarını duyduklarını cımbızlayarak kaydeder. Ve zamanı gelince kullanmak
üzere karanlık raflarında arşivler.

örneklemek için sahneyi hazırlayalım
(+) kişisi (-) kişisi ile beraberdir,(-) kişisi hatun olup kafasının içinde çirkin kadını barındırmaktadır.
olay şöyle gelişir: (-) kişisi kuaförden yeni çıkmış saçında milimetrik bir fark oluşturmuştur.
(+) kişisi dırdırı yememek için tam zamanında gelmiştir buluşacakları yere, lakin trafiğin
en park edilmez noktasında trafik polisinden ceza yememek için dua ederek. Bekler. Bekler. Bekler.
(-) kişisi nihayet araca bindiğinde ki bu epey bi zaman sonra gerçekleşmiştir.
neşe ile naber aşkım der.
(+) kişisi kendine yaklaşmakta olan polisi aynadan kolaçan edip yola çıkar.
(-) kişisinin kafasındaki çirkin hatun hemen yazmaya başlar. Saatlerce kuaförde hazırlandın
ne için... farketmedi öküz... yüzünde iğrenç gülümsemesi vardır.

aradan 3 ay 4 gün 6 saat geçmiştir.
(+) kişisi işyerinde harıl harıl çalışmaktadır. (-) kişisinden gelen mesajları görememiştir.
Akşamına buluşulur. Ancak (-) kişisinin yüzünden düşen bi parçadır. Tuhaf tuhaf cevaplar
vermektedir. (+) kişisi şimdi boku yedik galiba kıvamında ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır.

(-) kişisi nihayet patlar.
(-) niye benle ilgilenmiyorsun, beni sevmiyormusun artık?
(+)....

kafasındaki çirkin kadın bu zamana kadar topladığı verileri cümleleri tek tek (-) kişisinin
önüne sermektedir.

(-) mesajlarıma cevap vermiyorsun, şaçlarımı değiştiriyorum farkına bile varmıyorsun. Hem geçende
beni ordan al dedim de almadın, hep arkadaşlarınla ilgileniyorsun, halı saha maçı benden daha önemli değil mi?
hobilerine ayırdığın vakti bana ayırdın mı..........

uzar gider işte...
kardeş sen depo demişsin ama bu bildiğin hangar.
bilin ki fırtına öncesi sessizliktir o.
konuşarak gazı alınmıyorsa sonrası infilaktır. bence bir erkeğin yapabileceği en büyük hatalardan biridir.
kadın için konuşmak nefes almak gibi bir şeydir. susmayı seçmişse günahın var demektir.
(bkz: bomb is loading)
dalgaların geri çekilip tekrar kayalıkları dövmesidir.
sonrası (bkz: the big bang)

aman diyeyim siz siz olun susan kadını konuşturmaya çalışın.