bugün

bilek pantlon giyen tipler.
mallar. ~
devamlı ağlayan erkekler
çok duygusal erkekler
her şeyin altında bir şey arayan erkekler
vursan ses çıkaracak kadar odun erkekler
cimri erkekler
gösteriş meraklısı erkekler
tembel erkekler
işkolik erkekler
aşırı kıskanç erkekler
aşırı umursamaz erkekler

sonuç: fazlası zarar
Fakir, kıllı ve göbekli olanları.
Alıngan, kompleksli, evhamlı erkekler.
(bkz: keko)
http://2.bp.blogspot.com/...nunde%2Btartismayalim.jpg
çok meraklıydık kırışık boyalı suratlarına.
Günümüz kadınlarda "akıl sahibi, adam gibi adam, yavşaklık yapmayan, hiç sevgilisi olmamış, içki sigara içen" tipleri sever.
Özgüven ile ukalalık arasındaki dengeyi ayarlayamayanlar, hayatta Sadece ve sadece kendini seven ve kimseye yararı dokunmayan tipler, ayran gönüllülüklerini “kimseye bağlanamıyorum”la maskelediklerini sananlar.
bu benim tipi erkek. benden nefret ederler. tip yok, para yok, kariyer yok, beyin yok. ezikim ben.
Kibar erkek.
Kibarlikla karsisindakini etkileyecegine inanan erkek ya buyuk ihtimalle bu konularda yenidir, ya maldir, ya yeni bir teknik denemektedir ya da bir cesit psikopattır.
Bu onerimi reddedecek olsalar bile istisnalar haric Hicbir kiz uzun vadede gereksiz kibar ve sıkıcı bir erkek istemez veya istese bile katlanamaz, hala icgudulerimiz geri planda aktif rol oynuyor cunku.
Çok takıyonuz kızları, kafayı yiyeceksiniz yakında :D
parasız erkek *
bıyıklı, sıfır kol t-shirt giyen, bilek boy pantolon giyen, koca popolu, beleşçi, karaktersiz, sürekli saçlarına takık olanlar, yaş kompleksi olanlar... gerçekten itici geliyor
kadınların sevmediği özellikler = (kadınların sevdiği tüm özellikler) - para.
ilgi göstermeyen erkekler asla sevilmezler.
Özellikle 90 ve sonrasinda doğan, her şeye çaba sarfetmeden sahip olmuş, kadınla inatlasan, trip atan, surekli mızmızlanan tipler.
sevdikleri erkek tiplerini sıralamak gerekir, en azından zamandan tasarruf ederiz. şu yazılanlara bak hele sanki altından memeleri var. kimseyi beğenmiyorlar sonra 30 yaşında analarının evlerinde oturuyorlar. sanırsın kendileri barbara palvin amk.
Mıymıntı ezik erkekleri sevmem sevemiyorum,,;:::
Burada ortadoğulu kadınları gördükçe üzülüyorum.umarim kadının genelini yansitmiyordurlar. Eğer kadınlık buysa gerçekten yalnızlığa mahkum olacağım demektir.bunu erkeğe bakış ve istememe üzerinden diyorum. Ayrıca bilmem ne kadarini farkındasınız ama kendinizi alt konumda görüyor ve yazdiklarinizla gösteriyorsunuz. Bir sevmeme biçimidir.
Size bir dip not;

Kadınlar kendini taşıyabilen erkeklerle tatmin olurlar,
Tasimak için cüzdanınız kabarik, arabaniz yiğit ve siz arslan gibi olmalısınız gerisi teferruat.
başlıkta kadınlar dese de entry girenlerin hepsi erkek.
tanıdığım kadınlardan yola çıkarak şahsi fikrim; sorumluluktan kaçan, ergenlik döneminde kalmış, serseri edebiyatı yapan erkeklerdir.

tabi her kadın aynı mıdır bilinmez.
1-kibar erkek
2-dusunceli erkek
3-centilmen erkek
4-sorunlari konuşarak halletmeye çalışan erkek
5-evcimen erkek
6-sadik erkek

Türkiye'de yukarda saydıklarımın zerre değeri yoktur.

Türk kadını kaba, düşüncesiz, sinirli, kıymet bilmez erkekten hoşlanır. Taş devrindeymis gibi saçından tutup partnerini sürükleyen erkekten hoşlanır. Bizzat yaşadım, hayvanım diye tercih edildim, eğlenceli bulundum. Param yokken bile.
Şüphesiz ki tavuk dürüm sevmeyen modellerdir. Bir erkekte aradığım ilk özellik.