bugün

şimdi mini eteğini, şortunu, hatlarını belli eden pantolonunu ya da daracık taytını giymiş ya da kalçasını ön plana çıkarmış ya da göbek ve göğüs dekoltesini cesurca açan bir kız neden acaba buna ihtiyaç duyar? ve erkeklerin ne düşündüğünü bile bile neden daha çok erkek beni zikmek isteyecek şimdi ama ben yine de giyeceğim diye düşünür, amacı ne olabilir acaba? bunun cevabını korkusuzca itiraf edecek olanlar vardır umarım.
biz buna ilgi orospuluğu diyoruz.
ilgilenilme ve arzulanma isteği, doğanın kanunu.
diğer entrylerde bütün yazarlar herkes beğenilmek ister o yüzden gibi açıklamalar yapmış. tamam beğenilmek ister ama zikilmek istenmek, erkekleri tahrik etmek istemek başka bir şey. bence kızlar en kolay yoldan talip sayısını arttırmak ve en yakışıklı ve zenginini bulmak için açıyor. ayrıca güzel bulunmak isterken zikilmek isteneceğinin de farkında ve kabul etmiş. kızları korumak için de kızlar erkekler için giyinmez yalanını artık kullanmasak iyi olur. meriçliğin alemi yok. her şey ortada işte, açık ve net. kızlar bile bunun böyle olduğunu itiraf ediyorlar artık.
Erkeklerin hoşuna gitmek için bence.
Başka ne için olabilir ki?
rekabet içinde olduğu başka bir kız yada kızlar grubu vardır.
erkeler değil, onlardır asıl hedef.
Kızlar kendilerini erkelere beğendirmek için değil.

Hemcinslerinden dağa güzel ve ilgi almak için seksi olmak isterler.

Anlayacağınız onlar kendi aralarında yarışıyor. Kazanan biz oluyoruz
ama onlara sorsan beni zikmek iste de seni kullanayım ya da kariyer yapayım diye açıyorum her yerimi demezler. ayy hiç aklımın ucundan geçmedi, nasıl benimle seks düşünebilirsin der. sapık der. derler de derler.

--spoiler--

kadinlar seksi olmak istiyor cunku siz seksi oldugunuzda otomatikman isleriniz kolaylasiyor, size kibar davraniliyor, millet yaranma ugruna yardimci oluyor, yalniz kalmiyorsunuz vs vs. o yuzden orospu sekreterler bi anda insan kaynaklari muduru oluyor mesela. seksi giyinmek kariyer yapmaktan daha kolay daha eglenceli. kadin burada erkegin sekse duskunlugunu kullanmis oluyor.

--spoiler--
yine geldi bir hemcinsleriyle rekabet yalanına inanmış bir garip daha. hee yavrum hee öyle tabi. hayat kadınları da zaten hemcinslerine hem senden daha güzelim hem de o kadar güzelim ki para bile kazanıyorum demek ister aslında. erkekler için bir şey yapmıyorlar hep yanlış anlıyoruz. alam mal dolu ya.
Kadınlar ve erkekler karşı cins tarafından beğenilmeyi ister bunun en basit şekli de seksi/çekici giyinmektir. Şimdi tek kızlara laf etmeyin çoğu erkek de dar kıyafetler giyer özellikle yapılıysa veya kaslıysa şimdi bu erkeklere de mi ilgi or*spusu diyeceksiniz. Karışmayın kardeşim kızlara istediklerini giysinler.
her kızın kendince sebebi var kime sevgilisine seksi olmak ister kimi insanlara.
Kadın davetkar yaratılmış.Erkek ise icabetci.
Allah affetsin çünkü yaratışları estetik seksi.
Seksi olma ve seksi görme algısında problem var.

Ucuz görünmek ve seksi görünmek birbirine karıştırılan şeyler. Tartışılması gereken şey ucuz görünmek zorunda hissetmek. Bacaklarını, memelerini ve sırtını aynı anda açan, dudaklarını balon gibi şişirip ölü balık gibi bakan kadınlara prim verip sonra neden seksi görünmeye çabalıyorlar demek saçma. Sektörü yaratan erkekler. Dış görünüşü pazarlamak için bir alıcı gerekir.

Seksi olmak çok başka bir şey. Bir kadının yürüyüşü çok seksi olabilir. Başkasının hem masum bir yüzü hem de aşağılayan gözleri olabilir, onu seksi yapan bu tutarsızlıktır. Başkası pazar malı elbiseyi giyer, üstünde ipek varmış gibi gelir insanlara. Öyle seksidir. Seksi olmak bilinçsizce ortaya serilmiş bir detaydır aslında.

Yani ucuz olmakla seksi olmayı karıştırmasak daha doğru şekilde tartisabiliriz gibi geliyor bana.
bence yüzünün güzel olmamasıdır, zaten yüzü güzel bir kadın sekside olsa önce yüzüne bakarsın.
ama yüzü çirkinse kendine baktırmak için seksi olmaktan başka bir seçenekleri kalmıyor.
Bence diğer kadınlardan daha da önde olmak için. Erkekler için sa dese yetiyor zaten.
Para etmek için
seksi olmak değil de güzel olmak diye yorumladım ben. olayı daha geniş bir açıdan da değerlendirmek gerekir zannımca. mesela toplumun dayattığı kurallar gibi. "kadın güzel olmalı" veya "güzel kadın avantajlıdır" gibi mesajları neredeyse her mecrada insanların gözüne sokuyorlar.

haberleri ele alalım. ünlü olan bir kadının haberi yapılırken güzel oyuncu, başarılı ve güzel iş kadını gibi sıfatlarla tanıtılıyorlar. "güzel" kelimesi yapıştırılıyor. onu tanımlayan bir ifade olarak etiketlendiriliyor. reklamlara bakınız. zaten reklamlarda ve müzik kliplerinde kadının rolü ortada. yalnızca görsellik. mümkünse göze hoş gelecek şekilde görsellik.

kadın erkek için giyinir veya kadın kadın için giyinir olayları belki de doğrudur bilemem. ama şunu gözden kaçırmamak gerekir ki bazen insan yaptığı şeyleri neden yaptığını çok düşünmez. bir şekilde öyle öğretilmiştir. o da öğrendiği, alıştığı davranışları, çoğu zaman farketmeden ve genelde de sorgulamadan devam ettirebilir.

kendimi meriç hissettim. kızlar mesaj atsın lütfen. özele gelirseniz sizi itinayla tersleyip geri çevireceğim haberiniz olsun. bu kadar meriçlik bana fazla çünkü.
Tamamen kendisi içindir. Çorap bağımlısıyım, karda kışta bile giyerim o eteği, çorabı. Sadece kendim sevdiğim için.
Bir erkek olarak kadınların seksi giyinmesinin arkasında yatan nedenlerle zerre ilgilenmiyorum. Kadınına göre onlarca sebebi olabilir. Ama kadınların seksi olması, seksi giyinmesi çok hoşuma gidiyor.
Eşimi de bu yönde teşvik edip, cesaretlendiriyorum her zaman. Seksi kadınları seviyorum.
Bizim begenmemiz icin.
erkeklerin ilgisini çekmek ve o köpeksi hayranlığı gözlerinde görmek için tabiki. daha ne olacağıdı?
beğenilmek ve arzulanmak için. aslında bu bir yarış, erkekler sıraya dizilsin ben de o pıtı pıtı yapayım.
güncel Önemli Başlıklar