bugün

Erkekler kadini seks objesi yapmamistir kadinkar kendi istekleriyke olmustur ve bu soykem oldukca gercekcidir. Kadinlar seks objesi olmak istemistir. Hayatin icinde de bu bir cok ornekte gorulmustur.

Kadin mudure kur yapar. Mudur bunu kabul eder. Erkek zayif varlik olur. Kadin zengin adama yazar, zengin adam zayif olur. Guzel kiz zengin ana yaşki adam a kur yapar sonra kadin napsin adam zengin diye evlenmistir yoksa bu kart herifle ne isi olur. Tum billboardlarda ciplak resimler carsaf carsaf durur, eee para kazanmayalim mi? Af buyur ama kendin kendini seks objesi yapiyorsun.

Hepsini gectimde su sozlukte bile prim yapmak icin kiz oldugunu her firsatta belli edip yalaka kitlesi olusturmaya calisiyorsunuz. Ben diycemi dedim. Simdi istediginiz kadar eksileyin.
sözde tahrik etti diye tecavüze uğrayan kızları saymazsak doğru başlıktır.
doğrudur. giyer vücut hatlarını belli edecek şekilde süslenir, püslenir çıkar sokağa sonra onlara bir obje gibi bakan sen olursun.
halbuki adam gibi giyinse uysa rabbinin emirlerine kim ona obje gözüyle bakar !

şahsen kız olsam bana bir kağıt mendil gibi obje gözüyle bakılmasını istemezdim ama şimdiki kızlar bunun için ölür bile. yeterki güzel gözüksünler. anlık zevklerden daha fazlasını veremeyecek, daha fazlası yaşanmayacak kimselerdir böyleleri.
cinsel hakkın sadece erkek için olduğunu ve "yok ben kendimi kocama saklarım" mantığı ile olaya bakmaya devam ettikleri için kendilerine ve namuslarına sevişme statüsünü ekleyen ve bu şekilde algılama sürecini yıkmayı engelleyen yine biziz.kadın hakları diye bağırıp kendilerini kocalarına evlerine saklayan en küçük şeyde bile başkasına danışarak istediklerini yaşamak yerine istenileni yapmayı seçtikleri için obje olmaya hep adaydır kadın.
kendini bulup kendi kararlarını verip kendi istediklerini düşüncelerini yaptıkça birey olduğunu ortaya çıkarttıkça karşı tarafın bakışı değişir.aslında bu iş ülkede sakat.herkes bireydir kimse obje değildir ama bizde bu şekilde ilerliyor.yani ağırlığını koymadıkça ülkenin genel erkek ortalaması kadını anca yatakta iş yapar sanıyor.
al artın benden.

bir de "kendim için giyindim" derler. hee. sokakta ağzını silen abaza öyle düşünmüyor.

kadının görevi iffetini korumaktır. ben böyle bilir, inanırım.
"Am benim dilletirim beden benim elletirim." Pankartıyla desteklenen önerme.
Feed The troll

Katıldığım tesbittir. Kadın ya da erkek aklı olan her insan kendine nasıl muamele edilmesini istiyorsa ona göre davranır. Kimse kimseyi kandırmasın.
adam hakli ama 3 eksi almis hic arti yok.
kesinlikle katıldığım önermedir.

not: aa başlığı ben açmışım zaten.
Akillarini daha da önemlisi seytanliklarını basit şeyler için kullanmalarinin bir sonucudur.
kadınların zorla kadın ticaretinde kullanıldıkları, zorla videolarının çıkarılıp sanal ortamda saçıldığı bir dünyada oldukça çiğ ve yüzeysel bir söylem.
güncel Önemli Başlıklar