bugün

tipik bir kadın bencilliği. tamam kadının, sevdiği erkeğe sarılmak istemesi, kokusunu hissetmek istemesi normal. ama bunları uyanıkken yapsanıza. bari yatarken bir huzur verin. erkeğin omzu mu tutulmuş, yalnız mı yatmak istiyor umrunuzda değil tabi.
kendini güvende hissetme isteğinin bir ürünüdür.
kaşık pozisyonu tercihleridir.
hele bir de yaz ayında bunu istiyorsa yandık. zaten terden yapış yapış oluyor vücut. bir de üzerine "hadi aşkım ben kendimi güvende hissetmek istiyorum." diyen bir kadının terlemiş vücudu. tekrar söylüyorum bari uyurken huzur verin kadınlar.
Ayrılma sebeplerinden birisidir. Kadın size sarılarak uyumak ister, siz sevişmeye başlarsınız, rahatlama sonrası tekrar size sarılıp uyumak ister ama siz yine sevişmeye başlarsınız. Sonrasında kız arkadaşınız sizin romantik olmayan bir abaza olduğunuza karar verir. Kesinlikle ayrılma sebebidir.
güçsüz olduklarının ve güç almak istediklerinin kanıtlarından yalnızca biridir.
sevgiden kaynaklanıR fakat er kişinin oldukça rahatsız olduğu aşıkardır.. sen 20-30 yıldır bir şekilde yatmaya alışmışsın sırf hala aynı alışkanlığına devam ediyorsun diye yapmadıklarını bırakmazlar..
kadınların ya da erkeklerin sarılarak uyuma isteği sadece sevdiği insana yönelen bir eylemdir.

Erkek de olsa kadın da olsa sarılarak uyumak istemesi sevgi belirtisidir, bu isteğe şiddetle karşı çıkan kimse de -her ne cinsiyette olursa olsun- duygularını tartmalıdır, "bu insanı gerçekten sevmiyor olabilir miyim?" diye. Zaten içten içe cevabı bilinen bir sorudur. *
uyanıkken romantizmin kralını yaşatsanız dahi günün 24 saati bunu yapmanızı isterler. uyuycam diyorum ne sevişmesi arkadaşım.
(bkz: isini bitirdi gotunu dondu yatti)
o kadar da büyütülecek bir durum değildir. zaten uykuya dalınca döner eder. kıymetini bilmek gereken, askere gidince yada herhangi bir ayrılık durumunda özlenecek gözlerden yaşlar akıtacak bir andır bu. hem bi de şu taraftan bakmak lazım; kendisine hiç yaklaştırmasa " ya bunalıyorum dokunma uzak dur " dese daha mı iyi?
sahiplenildiğini görmek istemesidir. kadının kendini kandırmasıda denilebilir. kadınlar kendilerini kullanılmış olarak nitelendirebilen canlılar olduklarından böyle bir iç dürtü ile erkeklerine sarılmak ve onlarında sarılmasını isterler.
sahiplenilmek ve korunmak isterler ama onlarda insandır bir süre sonra bu istekten vazgeçmeleri olasıdır.
bu merak geçince artık yanda yatan erkek salonda yada her hangi bir oturma grubunun olduğu odada yatmaya başlar.
şöyle bir göz önünde hayal edilince çok güzel olan bir hissiyattır. eğer erkete isteksiz kalmıyor ve bunu cevap veriyorsa huzur, güven, aşk o andan itabaren bir kez daha doğar. tabi uzun sure yapmayınca insanda unutkanlıkta yapıyor.
nedenini bilmeden cok severler. sahiplenmek ve sahiplenilmek hoşlarına gidiyordur. o anı sonsuz kılmak isterler.
bu kadınların tuhaf yönlerinden biridir. uyurken ara sıra gözlerini açıp bakarlar buradamı diye. sarılan kadınlar, erkeklerin bir gece yarısı kaçıp sevgilisine gidecek korkusu ile sarılırlar. beline halat bağlayanlarıda vardır. halatı sadece tualete gidebilecek uzunlukta bağlarlar. erkekleri yastık niyetine kullananlarıda vardır. bi gece yarısı kalkıp başının altında yastık varmış pat pat vurup düzeltenlerede rastlanmıştır. bu kadınları anlamak zor. her erkek biraz kadın, her kadında biraz erkektir.
bu tür tartışmalarda konu döner dolaşır erkeklerin öküzlüğüne gelir. alıştım buna artık erkek olarak.
bir de konuya erkek açısından baksak nasıl olur. ben doğdugumdan beri yalnız uyumuşum. öyle alışmışım. yatakta değil sarılmak başkasının nefesini hissetsem uyuyamam. rahat uyuyabilmek bu şartların oluşması lazım. ne yapayım bu durumda sırf öküz olmadıgımı kanıtlamak için işkence mi çekeyim. sırf yatakta erkeği ona sarılmadı diye erkeğin sevgisinden, güvenilirliğinden süphe eden kadın varsa çeksin gitsin. uyanıkken, göz göze iken, elele tutuşurken, öpüşürken, sevişirken o sevgiyi anlamayan kadını ben ne yapayım.
yanındakini hissetme kendini yanındakine hissetirme ama ile yapılır. Ama yastık olur, Ama anne, Ama sevdicek.
evlendikten sonra, her gece aynı yatakta yatmaya başlayınca geçer.
yorgan çekiştirilmeye başlanır.
evlenince geçen bir merak türü değildir. kadınlar yaşamın her anında hayatı erkeklere zehir etmek isterler. (bkz: swh)
(bkz: erkek adam sarılarak uyumaz)
(bkz: lanet kırk karakter)
güncel Önemli Başlıklar