bugün

nasıl bir dünya olurdu acaba erkekler her kıza verirmiydi diye düşündüren başlıktır.
yazik olurdu. bakir erkek kalmazdi.
adalet yerini bulurdu.
yine sikişiyor olurduk. ne değişecek amına koyayım?
Terlerdim ben o ne öyle ya.
O zaman da erkekler "vermiycem vermiycem benim değil mi vermiycem" derdi. erkeklere kezban denirdi. Erkeklere orospu denirdi. Erkeklere tecavüz edilirdi. Erkekler şiddet görürdü. Ayrılıklarda erkekler öldürülürdü. Erkekler ezilirdi, güçsüz görülürdü. Erkeklere değer verilmezdi o zaman.
alayımızı zorla sikerlerdi.
hem kafamızı hem vajinamızı s*kerlerdi.
hali hazırda "seni zikerim" diyen kızların olduğunu düşününce yaşanmak istenmeyen durumdur. allah korusun ya. bu pislikler o zaman nasıl olurdu kim bilir.
insan ırkının soyu tükenirdi.
-lan nolursun hadi
+yapasım yok. başım ağrıyor
-ağrı kesici?
+ereksiyon olamıyorum...
Çok güzel olurdu. Kadınların ise bize üstünlük kuracağı hiçbir şey kalmazdı.
Hem taraklarının verdiği vesvese yüzünden bizim kuyruğumuzda dolanırlardı. Bende yapımız gereği yine baskın olurduk. Denge bozulurdu. Şüphesiz hatunlar için kötü olurdu.
damarlı21 gibi nickler alırdı terbiyeli hanımlar.
Bzi doguralim devlet bakardi.
başım ağrıyor demezlerdi amk ondan eminim.

eee empati.
ilk başlarda ayakta işemek ve mastürbasyon konularında zorlanma olur herhalde iki taraf içinde.
kızlar travesti gibi olurdu hem göğüs hem penis ile,

erkekler ise damacanadan farksız olurdu göğüs yok kıllı bi göt var ve sadece vajina.

Not : az kalsın unutuyodum kızlar erkeklerin göğüslerinin arasına veremezlerdi.
kızlar asla "ben otuzbir çekiyorum" demezdi yine.
erkekler de asla "gel-gitlerim var" demezdi.
Kızlar erkek, erkekler kız olurdu.
Nenemin sakalı olsa dedem olurdudur.
kızların triplerinde pek değişiklik olmazdı.

(bkz: ay ben gülerim)
Bakirelik yine kızlarda olurdu. Çok çakal bu erkekler.
eğer dünyanın varolduğu günden bu güne dek durum öyle olsaydı bugünkünden farklı bir durum olmazdı, ancak gel gör ki yarın sabah uyanıldığında bütün kızların penisi, erkeklerin vajinası olursa, kızlar acımaz sker. yılların acısını çıkarırlar azizim.
Herkes ilk ömce bi kendi genital bölgelesini incelerdi.
En erojen bölgesi nereleri, en çok neresine dokununca haz alınıyor diye analize edilirlerdi.
Ardından mastürbasyon yapılırdı. Ve sonrasında kendi vücudunu daha iyi tanımak için bir partnerle birlikte fantezileri gerçekleştirmek adına sex yapılırdı.
travesti olurduk.
töbestafurullah dedirten olaydır. çıkma teklifi kızlar ederdi herhalde.