bugün

aziz milletimiz tarafından bilinen bir gerçektir. para göster bunlara herşeyi yaparlar.
(bkz: erkeklerin paraya tapması)
özelleştirmeye gerek yok. Sonuç olarak
(bkz: insanoğlunun paraya tapması)
edit: bir kaç saniye önce aynı eleştiri yapılmış, aklın yolu bir tabi.
günümüz kızlarının hallerine bakınca rahatlıkla görülebilir. evet.
insanoğlunun büyük bir kısmı parayı tanrı belirlemektedir fakat yakında gerçeği öğrenecekler çünkü hesap günü mutlaka gelecek.
Paraya tapılmaz. Ama her insan, parayı sever. Maddi anlamda güçlü olmak ister. Kadını erkeği yok bu işin. Evet.
kadınlar şairlere aşık olur müteahhitlerle evlenir.
bu ülkede paraya tapmayan kim var? madem para önemsiz o zaman keyif için çalışın. kaç kişi keyif için çalışıyor? para benim iş alanında tek motivasyonum. gerçek bu.
erkekler araya(apış) taparsa kadınlarda paraya tapar.
Paraya tapmayan cinsiyet gösterin.
herkesin bildiği bir gerçek. dinleri imanları para.
Sadece parayla endekslenemez hipergami hayatın gerçeğidir, kendi arabamdayken bakan kız sayısı 10 da 2 (2/10) bazen özel işlerim için kiraladığım mercedes te bakan kadın sayısı 10 da 10 (10/10) kimse bunu inkar edemez. He bu demek değil her kadın bunu yapar.
ya şimdi fakirle evlenip amelelik yapmak var zengin bulup hayatının sonuna kadar yaşamak o yüzden hak verdiğim durumdur.
ispatlanamayan gerçek ve yazılı olmayan kurallar kanununa göre böyle bir şey yoktur. bu başlık sonsuz paradoks içermek ile birlikte özge ulusoy, fakir ile mi çıkayım ne demek istiyorsun? gibi bir cümle kurarken tabi ki de bunu genellemeyeceğiz:) fakat (bkz: adamın gol diyor). şu cümle ilişki bitirir, yuva yıkar hatta 3. dünya savaşı başlatır işte tam da bu sebepten dolayı dile getirilemez, getirilmesi teklif dahi edilemez:) olayın özü böyle bir tanıma sonuna kadar inanarak yaşayacağız fakat sanki öyle bir şey yokmuş gibi de toplum içinde takılacağız nereden baksan 2 ucu boklu değnek hatta 2 uçta logar var amk.
insan taptığı şeyi yer mi ya? Ben yemem. Para yediğime göre ben paraya tapmam. Akıyor yine bir pazar sıcağında, akıyor meaşallah.

Bir de mesela kimin parası olduğu önemli. Sadece kendi parama taparım. Başkasınınkine tapmam. Yukarıdaki önerme dikkate alındığında iseeee, evet. Ben bir yiyiciyim. Hadi getirin ezelim paracıkları.

Aklınız mı yoook, fikriniz mi yok ben anlamıyorum ki :( yedirmeyin siz de te allaaaam
para varsa yancıkta parmağın oynar lattede demiş biri ayükün mü babbbba.
bir erkek olarak bende paraya tapıyorum. aynı şekilde evlendiğim karının bir miktar gelir sahibi olmasını isterim. hayat zor. yapacak bir şey yok.
Bir kaç tane böyle kendini bilmezin tivitini buraya sallayarak kadınların paraya taptığı düşüncesini savunmak, nasıl bir akıl fikir yoksunluğudur yaaağ rab?

Aynen conim, paraya tapıyor, onu yiyor, etrafında dans ediyoruz. Bizde ortam böyle. En çok da kendi kazandığım paraya tapıyorum şahsen. Yersen. Hadi bakim.
kendınız sankı cok masum dusuncelerle o kızlarla bulusmaya gıdıyormus gıbı gelıp burda algı kasıyonuz
tek amacın kızla bulusup eve getırmek amcık kurbanı olmussun oda senın paranın kurbanı olmus hersey karsılıklı sen amcık ıstıyon o para ıkınızde cıkarcısınız ıste masum rolune yatmayın o yuzden burda.
Erkekler tapmıyor çünkü.

Nakite çevirebileceğin bir özelliğin olsun, o zaman görürüm seni.
Kadınların değil insanlığın genel sorunudur. Bilinenin aksine dünyada en çok kulu, köpeği olan tanrı, paradır.
bir sürü kız çocuğu sizin 4 5 saat tahammül edemediğiniz o saçma şeyleri ciddi ciddi duyarak büyüyor. Benim yaptığım o ‘ergence’ ironilerin arkasında bu gerçek var.

Senin arkanda ne var?

4 5 saat bu ironilere maruz kalman senin muhteşem erkekliğinden bir şey götürmüyor zaten, korkma bu kadar.
parayla satin alinan ucuz canlı olduklarını gösterir.
kadınlar kızmasın ama haklılık payı var. mesela bir erkek parası, işi için bir kızla kolay kolay evlenmiyor az da olsa örnekleri var ama istisna . mesela iyi bir kız ama öğrenimi durumu düşük, zengin de değil erkek kabul ediyor.

kadınlar olarak mesleği ne, arabası ne , evi var mı , makam, mevki sahibi mi, maddi şeylere öncelik veriyorlar. sonra mutsuzum , sevilmedim vb.

mesela kız lise mezunu ya da değil doktor, mühendis, öğretmen vb. , iş olarak çalışmıyor ya da asgari ücretli iş adamı, zengin erkek peşinde.

şimdi ne alakası var diyecekler. kaçınız inşaat işçisi, kağıt toplayan vb. erkeklere aşık oldunuz. sonra yok kalbi iyi olsun , sevsin derler ama sonunda mantığa yenilirler. istisnalar kaideyi bozmaz. buarada tezek atmıyorum günümüzde bu şekilde kadınlar için yazdım başlıktan dolayı yoksa çoğunluk paraya tapar olmuş menfaat ise kıbleleri. insani davranışların adı iyilik olmuş yersen.
güncel Önemli Başlıklar