bugün

ukteydi, doldu.

cins-i latiflerin ekseriyetinin ihtiva ettikleri vasıflardır.

mesela, eli kolu poşetlerle alışverişten döndükleri akşam bile '' giyecek elbisem yok '' diyebilirler.
* (bkz: kuku)
her an, her durumda,ansızın aşkıııaamm.. diyebilmek. ne lan bu.
alisveris manyagi olmalari.
kesinlikle anlamsız şeylerden tribe girmek. neden olduğunu anlamazsınız bile. üstelik bu da ayrıca bir başka kabahattir.
erkekleri anında terkedebilmeleri.
birbirlerini kıskanmalarına rağmen samimi arkadaş gibi davranmaları. sürekli rol yapmaları.
xx kromozomlara sahip olmaları. işte onları kadın yapan yegane ortak özellik bundandır.
istedikleri zaman cok $irin olabilirler.

uykuyu severler, kafa utulerler, futbolu sevmezler.*

bir de ali$veri$ diyince akan sular durur.
entryleri okuduktan sonra "ben de mi kadınım lan" diye düşünmeme sebebiyet veren fakat cinsel organ ve istek farkıyla paçayı yırttığım başlık.
erkekler uğruna çektikleri can sıkıntısı.
mehmet coşkundeniz gibi sözde aşk doktorlarının, ve güya kadınlar üzerine ultra master * yapmış, ''15 yaşımdan beri şu kadar kadınla oldum,kendi yaşımdan şu kadar çok kadınla yattım, ben sizin ciğerinizi bilirim'' diye övünen aptalların yapacağı anket ve bileceği iş. *
ağlarken erkek arkadaşın omuzunu yastık olarak kullanmak.
kırılgandırlar, değişkendirler.
surekli pohpohlanmak istemeleri.
ince düşünmeleri, her ayrıntıyı enteresan bir biçimde akıllarında tutmaları; sevdikleri adam hakkındaki ayrıntıları tabii ki.
herhangi bir problem karşısında yardım tekliflerini görmezden gelip illa 'ben hallederim' demeleri.
kelimeleri uzata uzata konusmak.
aşkkıııaammm, caanııaaammm vs.
gerçi bunu erkekler de yapıyo ama...
(bkz: di mi lan yarrraaaammmm)
bakiniz: kadinlari ne zaman tanidin da baslik aciyorsun.
televizyon tutulmasina en çok sebebiyet veren cisimlerdir.
(#1295558)
kendilerini kandırmaları, hayatı ve aşkı inkar ederek ondan kaçabileceklerini sanmaları, güçlü görünmek için acılarını bile reddedip giderek kendilerini bile mutsuz eden bir savunma mekanizmaları bütünü içinde kaybolmalarıdır.
depresif hallerde soluğu direkt kuaförde almaları, kaştan gözden çabuk alınmaları, herşeyi ince ve derinlemesine düşünmeleri, canım'lı konuşmaları ve en az bir tane bütün sırlarını bilen (ki artık sır değiller) arkadaşlarının bulunmasıdır.
size hediye olarak aldıkları pantolon, gömlek, ayakkabı vb. her şeyin tam sizin ölçülerinize uygun olması. inanılmaz bir yetenektir bu, sanki tüm kadınların içinde 3 boyutlu bir tarayıcı, boyutlandırıcı bilgisayar var. bir bakışta bütün beden ölçülerinizi tam olarak alabiliyorlar.
".. seni sen yapan özelliklere aşık olup, daha sonra senden o özellikleri almak istiyorlar." Kaybedenler Kulübü
belirgin memeli olmaları.