bugün

(bkz: DORU)
olgun bir erkek olarak... benim niye haberim yok lan bundan?
58 yaşındaki şahsımı sevindirmiştir. kulaklar duymuyor, gözler görmüyor ama olsun.
olgun olup genç gösteren erkekler daha çok seviliyorlar gibime geliyor.

ancak belli bir yaşta olup, elin ayağın karizman falan yerindeyse de bu sefer güven sorunu yaşıyorlar. ya da özgüven sorunudur belki, bilemiyorum.

hep bu tür erkeklerin tehlikeli olduklarını düşünüyorlar. belli bir yaşa gelmiş, kadınların "ideal erkek" olarak tanımladığı çoğu özelliği karşılıyorsan bu sefer korkuyorlar.

bu yaşa kadar evlenmemiş, kesin bu her çiçekten bal alıyordur kafaları...

napalım, alıştık artık.
E herhalde olgun erkek seveceğiz, çocuk büyütmek istesek doğururduk.
Ben olgun olana kadardır. Evet ben olgun olduğum gün kadınlar topluca körpelere yönelir çünkü ben öyle bahtsızım.
sensin kız içi geçmiş... saçını başını yolarım senin aşufte.
babyface yim yaşıtım kadınlar yanında teyzen gibi dururum diyip reddediyorlar neymiş erkek kadından büyük göstermeliymiş. bir de tipin yerinde bu yaşına kadar niye evlenmedin çapkınsın serserisin falan diyorlar.

en son kadın kankama bana bir manita ayarla dedim kuzenine söylemiş kız nasıl hevesli nasıl hevesli sabahı zor etmis foto istedi gönderince dalgamı geçiyorsunuz ablam sen liseye mi gidiyorsun git ebenle dalga geç halbuki 3 yaş büyüğüm amanakim gitti kamyancu dayı tipli birine.

bunu niye anlattım kadınların bilinçaltında ezik aşağılık psikolojisi var egosal birşey. o yüzden kendinden büyük fazla yakışıklı olmayan standart bir erkek arıyorlar.
Aklı selim her kadın, olgun erkek ister.
Duruşu, şahsiyeti, hayat anlayışı, ilişki yaşama biçimi ile saygınlık uyandıran akıl ve sağduyuya sahip her erkek çekici gelir ve tercih edilir.

Lakin olgunluk, yaş ile ilintili bir kavram değildir.
25 yaşında olgunluguyla takdir edilen insan olduğu gibi, 60-70 yaşlarında olup soytarılığıyla irite eden nice insan vardır.
Karşılık alamadıklarında amca veya dayı demeleri gülünç oluyo, ben ona çok gülüyorum.
yalan bilgidir. kadınlar parayı sever. para kimdeyse kadın onun yanındadır para biterse kadın tekme vurur sap gibi ortada kalırsınız. kadın denen cins şeytanla ortak iş yapar beraber hareket ederler.
yalan bilgi. bir erkekle aramızda en fazla 5 yaş farkı olabilir. Ayrıca o büyük olduğu gibi benden küçük de olabilir. Geç olgunlaşan erkek yoktur, sik gibi çocuk yetiştirme sistemi var.
Çünkü erkekler geç olgunlaşıyorlar ve olgunlaşmayan erkeklerin çocukça tavırlarıyla uğraşmayı kim ister tabi ki hiç kimse.
Küçük ve büyük her türden kadının ilgi odağı olmamın temel sebebi.
olgun dedikleri paralı olanlar dayılar gaza gelmeyin.
http://erkekadam.org

kısacası oğlan çocuğu yada oturaklı bir adam olup olmadığınıza bakarlar. siz de onlara değil yola bakmalısınız. başarmanız gerekenler, hedefler… var.
oğlum açıyorsunuz böyle başlıklar sonra varank reis emmi heyecan yapıyor adamın sağlığıyla oynamayın.
Kim sker senin olgunluğunu, kim sker senin toyluğunu, hı?!.. olgunluğu sayesinde karnını doyuran kaç kişi tanıdınız hayatınızda AMK, hı?!.. olgunluk Muş!?.. heheh!?..