bugün

Miyendizler genelde vur ensesine al ekmeğini denen tiplerdir çok konuşmazlar ve genelde maldırlar. Normalde odun diye beğenilmeyecekken para kazandıkları için ilik gibi kızlar bunlarla evlenir. Daha sonra da robot gibi bir adamın parasını yerler.
Mühendis pratik düşündüğü için çekici geliyor olabilir.
dosdoğru tespittir. yurdumun odun ve kazma ihtiyacı bunlardan karşılanır.
Mühendislik sadece artı bir faktördür diyebilirim.

Edit: bir mavi yakalı beyanı.
30' larında, genç dinamik ha birde zengin müteahhitse( bu benim kızlar, mesaj kutuma not bırakabilirsiniz.) bir kızı onun elinden alıp tavlamanız imkansızdır.
Sıkıyorsa o ilgi öğrencilik yıllarında olsundur.
Ve haklarıdır da öyle uzun ve derin yalnızlıktan sonra *
doğru olması kuvvetle muhtemel tespit.

fikir yürütüyorum evet;

lisede sayısalcı olduklarından ve çoğu fen lisesi okuduğundan, büyük bir kısmı kızları çok da iyi tanıyamadan üniversiteye gelirler. fakültede muhtemelen 2 veya 3 kız vardır. onların da gözü yüksekte, yani asistanlardadır. fakülte bitip fabrikaya geldiklerinde, üstelik bir de üretimin içindelerse en fazla 1 veya 2 kadın endüstri mühendisi olsa... ki benim arkadaşım ve kuzenim olan yakından tanıdığım iki bekar kadın mühendisin highligthteri hala bir led ampul markası zannediyor olmasını da göz önünde bulundurursak... özetle tanıştığınızda, aşağı yukarı birçoğunun hayatı boyunca, annesinden sonra tanıdığı üçüncü veya dördüncü kadın olursunuz.

çok mantıklı!!
Saçma sapan şeyler uyduruyor şu boş gezenin boş kalfalari.
görsel

Kim soyledi size bunlari bre?