bugün

alt tarafın hava almasını sağlamaktır.
bacakları güzel olan sırım gibi kızları anlarım da, tombul bacaklı, selütli olanlar falan şizofren galiba.
tertemiz düşüncelerle giyilmedigine eminim.
çıplaklığın güzellik algısı üzerindeki etkisini bildikleri için.
Olum senin annen bacın teyzen yokmu yerdenmi bittin.
cinsel obje oldukları için erkekleri tahrik edip azdırmaktır.
"Burada bile konuşuyor olmanız" şeklinde cevaplayacağım nedendir.
size ne ? bıkmadınız hala aynı söylemlerden insanların giyimine inancına hayatına karışmayı ne çok seviyoruz milletçe
Dayatılmasaydı belki bu soruyu sorma tenezzülüne bile girilmezdi? Biz kadınlar olarak güzel giyinmek bakımlı olmayı seviyoruz. Bu tarz soruları aslında erkekler neden mini etek giyen kadınlara sapık gibi bakıyor,mini etek giyen kadın neden etek giydi diye tecavüze uğruyor, diye sapık zihniyetlere doğru yönelik olarak sorunuz.
sizi zerre alakadar etmeyen nedendir.
keyfimin kahyası mısınızdır,cahil cesaretiniz yere batsındır. boyunuz devrilsindir,her birinizin yüzünü gözünü kırsalar da had bilmeyi öğrensenizdir.

ulan yobaz ayılar bi bitemediniz.
tarihte politik karşı duruş olarak başlamış bir akımdır esasında.
(edibi:imla)
Senin ferrarin olsa üstünü örter misin? Şaka şaka kızlar yapmayın etmeyin sonra sevgiliniz bakınca kıyameti kopariyonuz yaa
Bacaklarının begenilmesini istiyor olabilir.
özel bir nedene dayanarak giydiklerini düşünmüyorum, bir erkeğin pantolon giyme sebebiyle aynıdır.

bırakın artık kadınların kıyafetleriyle uğraşmayı...
rahatlık üstelik resmiyet.

yalnız iyi dondum. üsküdar beşiktaş hattında hepimiz aynı andahohlarsak bir kaç derecelik sıcaklık artışı sağlayabiliriz.
çünkü canı istediği için.
neden bilmiyorum ama çarşaf giymekle mini eteği sonucunda yarattığı algıdan ötürü birbirine çok benzetiyorum.

ikisi de kadının toplum içinde cinsiyetçi bir kimlik kazanmasına sebebiyet veriyor. cinsiyetleri ile "var" ediyor, isimleri ve gerçek kimlikleri ile değil.

biri kadını aleni eziyor. onu erkeğe tabi, bağımlı bir hale getiriyor. kadını toplum içinde net şekilde yok ediyor.

öteki ise kadını gizliden eziyor. erkeklere vücudunu sergilemesini teşvik ederek yine aslında erkek lehine kadını basit bir cinsel obje haline indirgiyor.

bu avrupa'da da böyledir.
orada insanlar daha medenidir, 100 yıl ilerdedir, rahatsız etmezler. ancak mini giyim orada ilk ortaya çıktığında orası dahi bizden farklı değildir. orada sadece kadın yeterince sömürülmüş ve doyum noktasına ulaşılmıştır.

ha ne güzel diyorsanız o zaman size bakan insanlardan da rahatsız olmayacaksınız. sonuçta evrim bir süreç işidir. tabi ne güzel diyerek savunuyorsanız.

bir davranış ne olursa olsun, en ucu daima zarardır. ikisine de net olarak karşıyım. hoş bulmuyorum.

bunları inatla savunan insanları da hoş bulmuyorum.
dileyen kendini dilediği gibi toplumdan soyutlasın veya erkekler için basit bir obje haline getirsin.

ha mini eteği savunan erkekleri gören kızlara.
kaç erkek tanıdınız sevgilisine mini etek sana yakışıyor bugün onu giy, hep giy diyen? azıcık zeka mevcutsa kanmazsınız.
Bence etek bir kadına en çok yakışan kıyafettir. Erkekler tabi bu durumu farklı değerlendirdikleri için algı seviyeleri çok düşük.
istediğini giyer karışmam ama biri gelsin gözümün önünde tecavuz etsin ayırmam.
"kadere bak kimler kimleri sikiyor kadere bak" seklınde sitem dolu sozler soylerım.
etek rahatsa neden yatağa pijamayla giriyorsunuz, madem pijama daha rahat neden çsokakta etek giymiyorsunuz. boş laf.

tabi beni ilgilendirmez isteyen istediğini giyer.
Çevresinde giyeni çoktur. Etek boyu da kadınlar arasındaki kıskançlık-çekişme yüzünden gitgide kısalıyor kazanan biz erkekler olacak galiba
Soğu havaklarda bile giyenleri gördüğümden kızların kendisini rahat hissettirdiği için giymediği kanısa vardım. Peki neden giyiyorlar. Çünkü bunun iki nedeni var

1-)dikkat çekme
2-)erkeklere güzel çekici ve seksi gözükmek
ferahlıktan olması lazım ama kışın giyme nedenlerini ben de algılayamıyorum.
t dış / t iç arasındaki oranı sıfırlamak için.
mini etek ya da dekolte giyen kadından rahatsız olan erkeklerin gay olduğunu düşünüyorum. bırakın arkadaş isteyen istediği gibi giyinsin. zaten çirkin olsa, kötü görünse kadın kendisi giymez bunları. demek ki güzel görünüyor ya da öyle düşünüyor. etrafınız güzelliklerle dolsun. ılık mısınız olum?