bugün

şimdi bu ne diyor lan demeyin boşuna, evet bütün kadınlar kendi kendilerine halleniyorlar aga.

yok ben güzelim. yok ben şekerim. yok bir kadın asla bir erkek için süslenmez başka bir kadına veya kendine iyi görünmek için süslenir diye diye bunlar iyice kabullendiler bunu. bizi kandırıyorlar resmen. cool_women@hotmail.com triplerinde dolaşıyorlar.

ya arkadaş biriniz bir yalan söylemişsiniz, zaten dedikoducusunuz ağızdan ağıza dolaştırıp hepiniz kabullenmişsiniz bunu. yemeyin bizi mümkünse.

kendisi veya başka bir kadına güzel görünmek için dahi süslenmeyen bir kadın, kadın değil mi yani? erkeklik hormonu mu fazla?

siz baya erkeklere güzel görünüp, istediğinizi elde etmek ve bu sırada havalı görünebilmek için elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz. bizim hemcinslerimizde yiyor. vay efendim kendisine güzel görünecekmiş vereyim parayı gitsin giyinsin, berbere gitsin kaş, saç sakal traşı olsun diye. aslında gözükün lan hakikaten. siz kendinize güzel gözükmeye çalışırken bile bu kadar saç sakal birbirine karışmışsa sizde görünün en iyisi.
görsel