bugün

-bu kız bana güldü kesin verecek hacı dır...
surekli mesaj atmasidir. Kizin yapacak baska isi yoktur ne yapsindir, ona buna mesaj atiyordur. Umitlenmeyin arkadaslar siz sadece o veya busunuzdur.
bir arkadaşın bitmek bilmeyen beni facede eklemiş kesin bana yazıyo oğlum cümlesidir.
saçıyla oynama. ama bazıları hala o kafada doğru da çıkabiliyor hani...
saçıyla oynamasıdır. biz hatun kişileri devamlı eli saçında insanlarızdır. yapmayın beyler!
elini boynuna götürmesi, bileklerinin iç tarafını size göstermesi, bacaklarını size doğru 47.65 derecelik açıyla konumlandırması. *
Hem zorla elli defa yemeğe davet edip sonunda kız ayıp olmasın babında kabul etti diye kesin bana hasta sanılması durumu.
pilava kaşık saplaması.
gülümseyerek ''günaydın/iyi akşamlar'' demek.
SAclariyla oynamak mesela.

Belki bitlendi hatun.
üstünüzü düzeltmesi. tam olarak anlamış değilim, hoşlanmıyorsan ne uğraşıyorsun yakamla paçamla ? ben namuslu bir erkeğim, niyetin ciddiyse istemeye gel babamdan. gönül eylendirmeyle olmaz bu işler. *
güldü, verecek.
her baktığınızda o da size bakar ve benden hoşlandı galiba diye heveslenilir. lakin kıza bir kere de olsa dikkat çekmeye yönelik bir hareket sergilendiğinde bu bakışlar kaçınılmazdır.
(#16017453) + tipinizin şebekliğine bakıyordur gülümseyebilirde buda size sizi beyendiğinin göstergesi gibi gelebilir. *
saçla oynamak.yanılıyorsunuz azizim.
karın ağrısı.
(bkz: mathilda)
güncel Önemli Başlıklar