bugün

Merak eder. Özellikle yengeç burcu ise bir anne gibi "yemeğini yedin mi?" , " eve geçtin mi?".. gibi sorulara boğar sizi.
bazıları hiç belli etmez,karşıdakinin anlaması gerekir. bir şeyi de anlayın be beyler.
Her sarhoş âşık gibi.

Bir müslüm gürses şarkı sözleri gibi;

Aşığın gözü kör, kulağı sağır
Doğruyu yanlışı, ondan görmedik
Yakıldı yıkıldı, yinede sevgi
Ah o vefasızlar, kıymet bilmediler.
hiç bakmamasının sizinle ilgilendiğinin, taktik yaptığının garantisi ne amk. referans freud. freud söylediyse kesin doğrudur.
Şimdi ergenlik başa bela. Gençlik te keza. Utangaçlar var, zıpırlar var.
Kadınlar erkeklere potansiyel sapık gözüyle bakıyor ki haklılar. insanların Yüzüne gözüne attırıyorlar olm otobüste, metroda.

Her neyse.
Biz de ergen olduk zamanında, aklımızla hareket edemediğimiz zamanlar oldu.

Yok saçınla oynar, yok sinyal çakar falan demişler. Hepsi tırıvırı.

Psikanaliz’in babası sigmund freud der ki;

“ Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. Bir insan bir yere hiç bakmıyorsa orada ilgilendiği bir şey kesinlikle vardır. “

Göz göze gelemeseniz dahi pes etmeyin. Size bakmaması sizden hoşlanmadığı anlamına gelmez.
Benimle konuşurken kullandığı Konusma tarzından anlarım ben mesela çok basit ama bu sırrı veremem Kimseye.
ilgilenmiyor gibi yapmak. Net.
“Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. Bir insan bir yere hiç bakmıyorsa, orada ilgilendiği bir şey kesinlikle vardır.” - sigmund freud
Bı de sizi gordugunde konuşmaya "ayyyh" diye başlıyorsa direk carpisin o derece söylüyorum.
Dudağını ıstirmasi. Bunu istemsizce yapiyo çoğu. Eğer dudağını isirmamayi basariyorsa o kız harbi cooldur.
saçma sapan kaprislere girip, işler istediği hızda gitmezse kıskandırma çabalarına girerek kendini rezil ederek belli edebilir.
kadınların hoşlanma belirtileri yoktur bence çünkü günümüzde kadınların çoğu dengesizdir.
(bkz: bilemiyorum altan)
lisede bariz belli olur. senle konuşurken utanır, uzun süre gözünün içine bakamaz, sürekli sana bakarken yakalarsın, her dediğini onaylar, salak saçma esprilere güler. ama üniversite de çok yakışıklı değilsen asla anlayamazsın. üniversite değişik bir yer hem erkek bol hem kız. normal bir tipin varsa üniversitede bir kız yanına gelip selam demez. yani utangaç içe kapanık olursan bolluk içinde yokluk çekersin valla benim şimdiki aklım olsa lisede 2-3 kere kesiştiğim kızla hemen sevgili olurdum. üniversitede kimse kimseye bakmıyor ama senle zerre alakası olmayan tanımadığın kişiyle de ertesi gün sevişebilme ihtimalin var. tanımadığı kızın yoldan çevirip numarasını alıp ertesi gün s*ken adamlar tanıdım. öyle hoşlanma belirtisi falan bir kezbanın peşinden koşmaya değmez size değer verene zaman harcayın amk kezolarının götlerini kaldırmayın.
Saçma sapan esprilerinize bile gülmeye çalışması.
Yuzune salak salak bakıp ağzın açık kalmış bir şekilde gulumsemek
:<
Bana çiçek al demesi.
Bir sonrakinde yüzük isteyecektir.
Çok degisik belirtilerdir.
Asiri samimi davranan da olur düsman gibi davranan da kaçamak bakis atan da olur biyik buran da.
ilgisiz davranmaları, inkar etmeleri.
Ağır keko olduğum için asla anlamadığım belirtiler.
o kişi ben değilimdir nasılsa. umrumda olmayan belirtiler.
Size doğru popo kıvırmaları.
kıçını başını açıp orospuluk yapmak.
bence kadınlar ortamında bulunan erkeklerin en az yarısından hoşlanıyor ve irili ufaklı flört ediyor. şakalaşmak olsun, muhabbet ederken konu açmak olsun, sinir etme, takılma, laf atma, gülerek eleştirme, kıskandırmaya çalışma, takdir etme hatta aşırı öfkelenme bile kadınlarda bazı duyguları tetikliyor. bu küçük veya büyük flörtlerden de kadın zevk alıyor. evli, sözlü, nişanlı, boş fark etmez. tabii istisnalar var, onlara yobaz diyor toplum.
Yanaktan makas alırlar.
güncel Önemli Başlıklar