bugün

Belirli düzeyde Ona kul köpek olmanız.
Yol vermek çok basit bişey ama acayip mutlu oluyorlar lan.
Oral yaparken tükürükle destek vermeniz. Neticesinde kesintisiz bir akış mevcut değil.
Kadınlar genelde kalınlardan hoşlanır, incelerden değil.
cafede ben ne istediğimi söylemesen benim yerme sevdiğim şeyi söyleyip dönüp bana göz kırpması.
Onu korudugunuzu hissetmesi
Deli oluyorlar buna.
Yersiz genellemeler..
kadınlar hoşlandıkları, sevdikleri kişilerin her şeyinden hoşlanırken, sevmedikleri kişiler ağızlarıyla kuş tutsa boş...
Şunlar olabilir :

Kız üşüyünce ceketini vermek
Bir yerde yol vermek
Beklenmedik anda ufak tefek bir hediye almak
iltifat etmek
Güzel bir günaydın mesajı atmak
Abartılı olmayan bir Çiçek almak.
ince küpe.
dinlemek.

gözümün içine bakıp ne dediğimle ilgilenen bir kişi gördüm şimdiye kadar. konu ciddiydi gerçi, belki odaklanmasının nedeni odur.
oldukça zarif, gerekli bir hareket. keşke herkes yapabilse.
Sandalyeye otururken erkeğin sandalyeyi götlerinin altına itmesi.
Yemekleri bazen siz yapın, sokmayın mutfağa.
(bkz: sürpriz yaparım)
insanlık. ewet cahil olmamanız ya da beyninizi kullanıp mantıklı düşünerek hareket etmeniz yeterli.ewed
bir mekana girerken kapıyı tutup öncelik tanımak, iltifat etmek. her ne kadar sadece hoşlandığı kişiler tarafından iltifat görürlerse mutlu olurlar denilse de, abartısız ve alakasız olmadıkça her iltifat kadınların hoşuna gider aslında. hani bir gıda alırsınız, " kendime alıyordum size de aldım" dersiniz ya, o da bir inceliktir. buluşmadan, görüşmeden sonra uğurlarken, göz hizasından kaybolana kadar beklemek inceliktir. aslında şöyle bir şey var eğri oturup doğru konuşalım. kadın, hoşlandıklarından incelik görünce mutlu oluyor. erkekte gerçekten her şeyiyle sevince, gerçekten sevince incelik yapıyor, önemseyince incelik yapabiliyor. ee biraz da hamurunda olmak işi olmalı. o da olunca gayet zarif bir iletişiminiz, ilişiğiniz, cartınız curtunuz oluyor işte.
Hemen hemen her kadının beklediği inceliklerdir.

Eşim adına konuşayım. Beni kendine aşık eden huyları;

YalnıZca bana çok yılışık şakalar yapması.
Örnek veriyorum, su istemişimdir:

-su getirir misin bana da lütfen?
+ya sen iste ben nehir olur sana Akarım akarım!

Veya baZen durduk yere,
“Senin o pamuksu ellerinde ben fasulye olur filiz veririm!”

Oturup bir şey izlerken birden bire nerem denk gelirse öper.
Ayağım önündeyse ayağımı, dizim önündeyse dizimi. Dirseğimin arka kısmını mesela, (kolumuzun bükülen kısmı) koklayarak öper hep. Sonra bayılıyor gibi veya sarhoş olmuş gibi yapar.

(bkz: seviyorum sözlük)
bir çiçek alabilirsiniz.
Kendilerinde olan inceliklerdir. Hiçbir kadın kendisinin incelemesi kadar bir incelikten hoşlanmaz.
- ANNEMLE KÜSTÜM BiTANEM !
- eltin gidici hanım, çok hasta !
kışın o soğuk havada, koca bir bayırı çıkıp prezervatif alıp gelmek. çok mutlu olmuştu.
sevdiği aburcuburları alın ve onun sevdigi bir seriyi açın. saçlarını tarayıp örün cogu kız düşüyor buna. yorgun oldugu bir gün ona sevdiği yemekleri yapın ama hep yapmayın önemsizlesir.
ülkem kezosu ne anlar incelikten, aman boş verin hanzo olun , maço olun.
(bkz: geç boşalmak)
(bkz: ön sevişmeyi 45 dk sürdürmek)
(bkz: cuningulus)
(bkz: doggyde saçlarını çekiştirmek)
Ben bana özel lakaplara bayılırım.
Kezban gibi ahahshsd yok lan. Takılan çok güzel isimler vardı bana.
Zaten işin özü bir şeylerin size özel olması.
Kulağına aşk sözleri fısıldayın. Ama fısıldayarak bak, sesli değil. Ve fısıldarken dudaklarınız kulağına ve boynuna inceden değsin.