bugün

yalandır. ölür lan her ay kanasa.
ne iki üç günü ben 5 gün bu derdi yaşıyorum her ayda.
(bkz: molped bunu beğendi)
biyoloji derslerini astıysa demek arkadaş eksik kalmıştır.
o da bir şey mi kizlar da oluyormuş.
ben 14 yaşında öğrenmiştim ilk kez adet olduğumda bu böyle gidecek menapoza kadar her gün olacak sanıyordum ki aylıkmış, intiharın eşiğinden döndüm.**
Dogum yaptiklarindan sonra da regl oluyolar hem de tam 40 gun.
Bu regl hamileyken ugrayamadigi icin dogum yaptiktan sonra 40 gun kadinin yakasini birakmayip acisini cikartiyo.
senin büyüdüğüne işarettir. annene git o yapman gereken kullanman gereken pedler hakkında sana bilgi verecektir.
Sözlüğün yaş ortalaması her geçen gün daha şiddetli bir şekilde yüzüme çarpıyor: 17
Erkek olduğuna bir kere daha şükretmektir.
Bilmemek değil öğretmemek ayıp, türk milletinin cinselliği kulaktan dolma öğrendiğinin bir tecellisi. Gerçi internetten öğrenenler de gözler önünde, fazla bilgi de zararlı gelişimini tamamlamamış vücut için.
Ülkenin durumu başlığı altında yapılan yorum ve beğenilerle kıyaslandığında milleti yakından ilgilendiren ve ilgileri vatan sorunlarından daha fazla üzerine çeken popüler kan türü.
Erkek kardeş için hüzünlü bir durum. çekmeceleri karıştırırken ped görmek adlandıramamak saf saf anneye sormak annenin anlatmaya çalışması sonra babanın yanında ablayı ya da kız kardeşi tuhaf durumlara sokması vs vs.
erkekleri derinden etkiler. bir kadın regl ise bulaşmamayı öğretir, zamanla alışır her ikisi de.
Gene de yanlış öğrenmişsin. 23 ila 25 gün aralarla, 1 günden 7 güne kadar sürebilir.
Ayriyeten başlık gene kadın düşmanı pislikleri ortaya çıkarmıştır.
Kadınların özeli olmalı onlara kalmalı bazı şeyler.