bugün

Var olan bir gerçeklik.

Kadın dediğin doğurur. Yemek yapar. Başka bir işe yarar mı?

Söyleyin, yarar mı?
kadınlarla muhatap olmama Sebebidir. Gerekirse hadım olun bunlarla muhatap olmayın arkadaşlar. Hayat kalitenizin arttığını farkedeceksiniz. Ben sonradan aseksüel olan ve kadınları kaale almadıktan sonra hayatı değişen biri olarak söylüyorum. Zaman denilen şey çok değerli.
bir gün üniversite kantininde oturuyoruz. okul yeni başlamış, birbirini tanımalar falan diye 5-6 kişi aynı masada oturulan dönemler. (sonra birbirini tanıdıkça bu sayı azalıyor) bir kız vardı bizim sınıfta, laf arasında "bu şehirde de ne çok 03 plaka var" diye sitemkar bir cümle kurdu. şimdi sorun şu ki okul afyonkarahisar'daydı zaten, afyon'un plaka numarası 03. istisnalar kaideyi bozmaz deyip kadınların boş olmadığı inanışıma devam ettim lakin istisnalar da yok değil.
işte bu yüzden tüm kadınlar çalışmalı ekonomik özgürlüğü olmalı.

Kocan ise mi gidiyor sen de gideceksin.
Kocan işten gelince yemek mi istiyor "yapamam ben de işten yeni geldim" diceksin. Kocan çocuk mu istiyor "yapamam çalışıyorum" diyiceksin .

Bak bakalim sonra doğuran yemek yapan kadınların değerini nasıl anliyolar.
oturduğu yerden kalkmayıp bugün de toplumun hangi kesimine laf atsam diye düşünen erkek beyanı.
köle oldukları için doğrudur.
Arkadaşlar kadınlar günümüzde bu kadar boş varlıklar oldu.
Geçmişe bakın cephelere mermi taşıyan mı dersin, bir evde 10 çocuk bakan mı dersin,
aynı anda hem tarlayla ilgilenip hem çocuklarla hemde hayvanlara bakan kadınlar mı dersin,
kocasını mutlu etmek için elinden geleni yapan kadınlar mı dersin hep eskideydi.

Şimdi bir gözlemleyin. Gününün çoğunu snap,instagram,musically'de geçiriyorlar. Okumuyorlar doğru düzgün, kültürel gelişim düşük, zaten sex yapamıyorlar birde bunu kompleks olarak paketleyip bizim önümüze paradoks olarak sunup türk erkeklerinde kimyasını bozuyorlar. He birde böyle erkek gibi konuşanlar, argo takılanlar sanırım 2100 yıllarında evrimini tamamlayıp erkek kadın arası bir varlık ortaya çıkartacaklar. (Naber lan, nerdesin amk, ulan gibi..)

Tabiki tüm genellemeler yanlıştır bu bahsettiğim kesim yüzde olarak az kısımda olabilir çok kısımda ama yadsınamaz bir gerçek var. Varlar.
kadınlar olmasa 1 ay yaşayamayacak olan yazar beyanı.
çirkin düşünce yapısı.
git köşede ağla lütfen.
O kadar da boş değildir. Bir çok işte kullanabiliyoruz. Son teknoloji ürünü bir mutfak robotu gibi düşün.