bugün

tabi burada büyük anlam yükledikleri şeylerdir kastım. mesela gelinlik... amına koyiyim ya bugün dünya ekonomileri ayakta duruyorsa şu gelinlik denen meret yüzünden ayakta duruyordur, ya da en büyük faktörlerden biridir gelinlik faktörü. hayatında sadece bir kere giyecek, sade ve sadece bir defaya mahsus... ama asla kiralamaya yanaşmaz çoğu kadın. abi niye ya? niye niye? hani damatlık, takım elbise gibi bir sik sonuçta, kullanılıyor eskitiliyor hatta bir iki yıla sıva yaparken giyiyorsun eskidiği için ufak tefek bağ bahçe işlerinde. ama gelinlik tamamen müsriflik. ama ben buna gelemem. damatlık esikisin, o gelinliği de bağ bahçe işlerinde giyip boşaldığım paranın hakkını vericem. dur sen dur!

edit: bak güzel kardeşim anlam yüklenmeye devam ediliyor. eksi oylanan entrylerime bak inanmıyorsan. kızım bari burda yapmayın yahu!
(bkz: erkek)

not : erkeğim..

ps: başka işiniz yok mu kızım, erkeğiz biz, basit yani..iki tane beyni olan, belli zamanlarda o beyinlerden sadece birini kullanmayı tercih eden...bu yani..raad olun lan acık...

berigeledit: olm beni malzeme yapmayın lan aranızda..kızlar artılıyo, erkekler eksiliyo..hayır skimde değil karma falan da, sorununuzu kendi aranızda çözün beni alet etmeyin amk..
(bkz: her şey)
(bkz: saç teli) lan, en gereksizi. yok öyle değil, kopmuş saç teli. defter aralarında saklanır falan.
her şey. kadınlar kendilerine sevdiği adamı hatırlatan herşeye değer verir. dudağınız değdi diye bitmiş sigara izmaritini bile saklayabilirler.
anlam yüklenmeyecek erkeklere anlam yükleyen yanlış davranan kadınların davranışı.
gelinlik olmadığı kesindir. hayatının en mutlu günüdür, birlikte en güzelini en yakışanını seçmeliler. bunun da özel bir yanı olmalıdır. maddi açıdan zor kalınmadığı sürece kim ister 3 5 kişinin giymiş olduğu gelinliği giymeyi. * diğerlerine gelince de kadınlar her zaman daha detaycı oldukları için* özellikle de ilk olan her şeye çok özen gösterirler kimilerine göre çok basit gelse de.
-çıkmaya başlamadan/evlenmeden önce kaç kızla birlikte oldun?
-gerek yok hayatım böyle şeylere, ne önemi var şuan...
-söyle vallahi kızmicam, sadece meraktan sordum.
-peki madem öyleyse 5 kızla.

diyaloğundan sonra erkeğin sıçtığına dalalet olan bazı şeylerdir.
olmayan bir durumdur. gereksiz yere anlam yüklemediği şeyler olarak düzeltilmelidir.
(bkz: Özgüven)
Evlilik ve bununla iliskili her sey.

Genellestirmeyeyim. Bazi kadinlar diye sinirlandirayim.
Baby shower, 1 yaş partisi, diş buğdayı bilmem nesi. Vay efendim neymiş benim çocuğuma anı kalmasın mı mıymış, herkesler yapıyormuşmuş, benim ki en güzeli olsunmuşmuş, bırakın bu ayakları ya. Paranızı bu kadar çar çur etmeye değer mi.
Kendince Özel günleri mitleştirip bütün ömrü anlamsızlaştırmak.
Anılar.

Hemen her Kadında böyle işliyor anı müessesesi. Ve dikkat edin biten bir şeylerden yıllar sonra da konuşsanız bir Kadınla size şuna benzer cümleler kurar;

Biz o zaman x y z yapardık.

Hatırlıyor musun bir kere vapurun kıç güvertesinde sen sikini kaşımıştın da ben de saçımı düzeltmiştim.

Uyarıyorum bu bir tuzaktır, düşerseniz sizi mutlaka silecektir o kadın!
Bilmen ne günümü kutlamadı teranesi.

(bkz: sevgililer günü)
(bkz: doğum günü)
(bkz: evlilik yıl dönümü)
(bkz: dünya kadınlar günü)
(bkz: tanışma yıl dönümü)
Kadınların gereksiz yere anlam yüklemediği bir şey var mı ki?
Regl gecikmesi.
Para tuzagi olan her sey.
Erkekler... ne yazacaktık başka.
Evlilik sürecindeki adetlere yapılması zorunluymuş gibi davranmaları. Yapılmazsa etrafa hava atamaz bi yerleri eksik kalır çünkü. Bi yerleri eksik kalmasın diye en az 100 bin masraf, muhteşem.
Starbukcs da kahve siparişi verirlerken girdikleri tripler.
Dış çekim.
Kesinlikle özgüven.

20 kadina sorun. En az 15 i ozguvenli erkek der. Sonra o özguvenli erkek gozlerini şisirir. Solugu adliye salonunda alirlar.

Önceligi Ozguvenli erkek olan kizlar/kadinlar net çomardir.
Muz. Bir meyvedir. Duyurulur. Adını duyunca hemen kıkırdamaya başlamayın.
Günaydın ve iyi geceler mesajı. Gereksiz bi şey ama o mesaj gelecek!!!!