bugün

tehlikeli sonuçlar doğurabilen incelenmesi gereken bir vakadır.
otomatik arabayı verirsen bunlara olacağı budur. iki santim mesafeden fren diyerek gaza bir yüklenirler okul önündeki çocukların üstünden geçerler, mağazanın önüne park ettiği arabasını çalıştırır çalıştırmaz mağazanın içine dalarlar.

bazı şeyleri kadınlar yapmamalıdır. bak tsk kadın pilot alımını durdurdu. neden? çünkü pilotluk kadınlara uygun bir meslek değil. bütün saçma kazaları kadınlar yaptığı için ordu kadın pilot alımını durdurdur mecburen.

geçen sene iran'da düşen türk uçağının pilotu da bir kadındı ve o uçak düşmeyebilirdi....

neyse anlatacak çok örnek var da sözlüğün kezofeminazileri beni parçalamadan gachayım en iyisi *
yıllık kaza oranları, her yıl 6.1 milyon erkek ve 4.4 milyon kadının trafik kazası yaptığı verisini sunuyor.

yine de siz bilirsiniz.

edit: söz konusu veride

erkek sürücü sayisi: 104. 3

kadın sürücü sayisi: 105.7

türkiye

Ölümlü-yaralanmalı trafik kazalarına, 133 bin 778 sürücü karıştı. Bu sürücülerin yüzde 95'ini erkekler, yaklaşık yüzde 5'ini kadınlar oluşturdu. (tüik, 2007).
her kadın aynı değildir. pekala erkekleri cebinden çıkaracak sürüşe sahip kadınlarda vardır. bir tane yakınen tanıyorum.
edit: buna nasıl bir kafayla eksi verdin güzel kardeşim ha ? kafanı sildiğiminin !!! nasıl bir kadın erkekden iyi araba kullanır diye içinde ezik bir düşünceylemi yaptın bunu ha ? kesin öyle.
Topukluyla araba suruyodur.
Bacilar arabayi düz ayakkabıyla sürün topuklunuzu yanınızda taşıyın sonra değiştirin nolur.